1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління екології виконкому Криворізької міської ради, у рамках Міської екологічної програми триває реалізація заходу з встановлення у закладах освіти блоків для роздільного збору ресурсоцінних компонентів відходів: скла, пластику, паперу та металу

310720 40 min

На захід з міського фонду охорони навколишнього природного середовища виділено кошти у сумі 880 тис. гривень для 178 закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Кривий Ріг.

Замовник – Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.
Виконавці – Відділи освіти виконкомів районних у місті рад.

На сьогодні, вже встановлено 47 блоків у 38 закладах освіти Довгинцівського та Інгулецького районів міста (Довгинцівський район – 26 блоків у 21 закладі та Інгулецький район – 21 блок у 17 закладах).

Роздільне сортування ресурсоцінних компонентів відходів сприяє формуванню екологічної культури та свідомості у підростаючого покоління.

Екологічна культура, вихованість населення, починається з дитячого віку та містить у собі розуміння необхідності впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів. Формуючи правильні звички у дітей, вдасться захистити довкілля у майбутньому.

310720 41 min

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий