cirk 21

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління преси, на завершальному етапі - капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по проспекту Гагаріна в Кривому Розі

Нічний пр. Металургів в Кривому Розі

У ході ремонту в Кривому Розі замінюють світильники типу ДНаТ (натрієві) на ЛЕД (світлодіодні), що дозволяють, не виходячи за межі існуючих потужностей використання електричної енергії, здійснити освітлення пішохідних доріжок (тротуарів), з обох боків вулиць та проспектів, обладнати додатковим освітленням пішохідні переходи.

Нове сучасне освітлення (світлодіодні світильники) мають терміни служби, що перевищують традиційні лампи в 4-6 разів, більш широкий діапазон живлячої напруги, високу світловіддачу, стійкість у роботі при негативних температурах, економічність у споживанні електричної енергії та не містять небезпечних речовин, які потребують утилізації.

Також, проводиться заміна шаф керування зовнішнім освітленням зі встановленням нових терміналів управління і контролем GSM стандарту.

Наступний об’єкт в Кривому Розі – проспект Металургів. Роботи планується розпочати з 13 липня. Завершення проєкту - до кінця серпня 2020 року.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий