1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутати міськради Світлана СОВА та Андрій НЕМЧЕНКО відреагували на прохання підприємців захистити їхні права. 27 червня, незважаючи на вихідний день, депутати прийшли на терміново призначену зустріч, щоб розібратися й допомогти людям з ринку на вул. Лермонтова в Кривому Розі

290620 17 min

За день до того, під час карантину, адміністрація Центрального ринку зробила підприємцям неприємний подарунок: їм дали два дні на демонтаж своїх ролетів і вивезення речей, щоб звільнити територію для будівництва. Мова йде про гарні місця на ринку біля самого входу, повідомляє Сила Людей Кривий Ріг.

Директор ринку самоусунувся, пояснивши, що він нічого не вирішує — це питання до влади. Люди у відчаї. Вони не встигли ще оговтатися після карантину, закупили в борг товар, який треба реалізувати, заплатили наперед єдиний податок, не отримали ще ні копійки компенсації — і от за таких обставин їм треба в нереально стислі терміни в ринкові дні, коли можна було щось уторгувати, переїхати.

«Нас виселяють на необжиті місця, де взагалі ніхто не ходить. Порівняно з минулим роком торгівля на ринку і так впала до 30%. Якщо нас переселять на дальні ряди, ми взагалі збанкрутуємо. Ми не зможемо віддати борги, які взяли під час карантину. Як нам жити? Нас просто знищують, для того щоб зайняти це місце», — зазначила Ніна Орел, підприємниця зі стажем більше 23 років.

На зустріч із депутатами також прийшли підприємці, яких будівництво поки не зачіпає, але вони переймаються тим, що під час робіт перекриють вхід з вулиці Лермонтова, що зменшить кількість покупців, яких і так небагато. Люди переконані, що, лише згуртувавшись, можна захищати свої права.

До підприємців і журналістів адміністрація не вийшла, проте погодилася обговорити ситуацію з депутатами від Сили Людей. Світлані Сові та Андрію Немченку показали візуалізацію будівництва й запевнили, що вхід перекрито не буде, а роботи триватимуть усього два місяці.

Проте проєкту будівництва ніхто не надав. І «усього два місяці» для людей, які живуть лише за рахунок торгівлі, у нинішніх обставинах — ціла вічність. Світлана та Андрій пообіцяли вивчити документацію якнайшвидше, зробити відповідні запити і винести це питання на розгляд під час сесії. Попередньо є надія відстрочити демонтаж на місяць.

Світлана СОВА зазначила: «Облаштування ринку — це добра справа, але люди не повинні страждати. Питання треба вирішувати цивілізовано. Зазвичай у таких випадках попереджають щонайменше за місяць, а не за два дні. До того ж треба враховувати те, що зараз карантин, підприємцям і так важко».

Андрій Немченко роз’яснив людям на майбутнє, що звернення мають бути на папері з підписом і датою, усі договори задокументовані. Лише так можна щось гарантовано доводити й вирішувати в юридичній площині.

Депутати запевнили, що відтепер триматимуть це питання на контролі та не залишать людей сам на сам із проблемою.

Налаштовані рішучо люди зазначили: якщо адміністрація ринку не виконає своєї обіцянки й у понеділок почнуть зривати дахи з ролетів, вони ляжуть під трактори, вийдуть на дорогу і перекриють рух транспорту на одній з центральних вулиць Кривого Рогу.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #4 Люся 29.06.2020 19:29
люди заплатили за хорошие места кучу бабла, пусть администрация вернет эти деньги, тогда и проблем не будет - предприниматели купят другие места за меньшие деньги
Цитировать
0 #3 Анна 29.06.2020 18:20
Но людей тоже можно понять. Каждый хочет место получше.
Цитировать
0 #2 Анна 29.06.2020 18:17
Получается пусть середина рынка пустует, но они зато они будут стоять у входа :o
Цитировать
0 #1 Анна 29.06.2020 18:15
Да там пол вещевого рынка пустует. Люди уже не хотят делать покупки в таких условиях и дорого. Администрация хочет сделать рынок красивее и возможно расширит пешеходную зону возле перехода. А тут видеть ли под подъезды готовы людям залезть, чтобы только побольше продать.
Цитировать

Добавить комментарий