1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління екології виконкому Криворізької міської ради, 21 травня розглянуто звернення мешканців вулиць Кооперативна, Щербака селища ім. Ілліча в Металургійному районі стосовно забруднення повітря та територій внаслідок пиління хвостосховища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

220520 1 min

Звернення розглянуто з виїздом на місце за участю представників виконкому Металургійної районної у місті ради, Держпродспоживслужби, громадської організації «Екологічна рада Криворіжжя», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та в присутності мешканців селища ім. Ілліча.

Пиління відбувається внаслідок неякісного виконання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» заходів з пилопридушення на хвостосховищі «Миролюбівське».
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ознайомлено з проведеними вимірами якості атмосферного повітря.

Представник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомив що підприємство перегляне заходи з пилопридушення та посилить контроль за їх виконанням.

До речі, в 2019 році під час комісійного обстеження, за участі представників управління екології, громадськості, Держпродспоживслужби, депутата міської ради, територій підприємств щодо виконання заходів з пилопридушення на відвалах, хвостосховищах та відкритих складах, гірничий департамент ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не допустив комісію до обстеження своїх територій.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий