1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє 17 окрема танкова Криворізька бригада ім. Костянтина Пестушка, День вишиванки в Україні святкується щороку в третій четверг травня, і цього року припадає на 21 травня

210520 24 min

Зазвичай у цей день люди одягають вишиванки,йдуть в них на роботу, навчання, влаштовують ходу й інші масові заходи.

У попередні роки військовослужбовці 17 окремої танкової бригади залюбки приймали участь у масових заходах з нагоди Дня вишиванки. Вони разом із своїми родинами вбиралися у вишиванки та крокували на урочистому марші у Кривому Розі.

День вишиванки 2020 року відрізнятиметься від попередніх: у зв’язку з карантином, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде. Проте ніщо не може стати на заваді привітати сьогодні одне одного зі святом.

Командир 17-ї окремої танкової бригади вітає весь особовий склад бригади та їхні родини з Днем вишиванки: «Вітаю з чудовим святом - Днем вишиванки! Вишиванка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу! Бажаю, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас та благословляла на щасливе життя!»

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий