1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

У Кривому Розі дезінфікують дитячі майданчики, зупиночні павільйони та прилеглі до них території, станції швидкісного трамвая, підземні переходи, під’їзди багатоквартирних будинків, ліфти, повідомляє Управління преси

240320 27 min

В кожному районі Кривого Рогу 24 березня розпочалася регулярна дезінфекція доріг загального користування. Для знезараження використовується хлорний розчин, безпечний для людей, тварин і рослин.
На міських маршрутних лініях працюватиме 14 одиниць спецтехніки із залученням структурних підрозділів ДСНС міста, щоб максимально якісно провести профілактичні дезінфекційні заходи.
Проводиться дезінфекція приміщень 4-х підземних станцій швидкісного трамвая, підземних переходів на 95 кварталі та площі Визволення.
Проводиться дезінфекція зупиночних павільйонів громадського транспорту, дитячих ігрових та спортивних майданчиків у дворах. На час карантину перебування дорослих з дітьми на ігрових майданчиках категорично забороняється.
Управителі та ОСББ відсьогодні починають проводити дезінфекцію місць загального користування в багатоквартирних будинках і ліфтах.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Ната 25.03.2020 15:29
Эта мера конечно же вынужденная, но я надеюсь что она поможет против рапространения короны,
Цитировать

Добавить комментарий