1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Департамент розвитку інфраструктури міста звертається до автомобілістів Кривого Рогу з проханням бути уважними – на пр. 200-річчя Кривого Рогу почались ремонтні роботи

140220 7 min

«Капітальний ремонт дороги на проспекті 200-річчя Кривого Рогу від площі 30-річчя Перемоги до вул. Спаської в Саксаганському районі м. Кривий Ріг Дніпропетровської області»

Роботи з демонтажу бортових каменів, поребриків та колесовідбійного огородження планується розпочати з 14.02.2020р. від площі 30-річчя Перемоги у напрямку вулиці Спаська.

Роботи будуть проводитись без припинення руху транспорту.

У 2020 році коштом обласного бюджету планується виконати капітальний ремонт дороги проспекту 200-річчя Кривого Рогу від площі 30-річчя Перемоги до вул. Спаської.

Протяжність дороги проспекту 200-річчя Кривого Рогу від площі 30-річчя Перемоги до вул. Спаської становить 1100 м.

При виконанні робіт передбачається перевлаштування зношеного асфальтобетонного покриття проїзної частини та примикань з виправлення повздовжнього та поперечних ухилів, улаштування: центральної розділювальної смуги, змішаної дощової каналізації, капітальний ремонт тротуарів та пішохідних доріжок, заміна бортових каменів, нанесення дорожньої розмітки, влаштування технічних засобів організації дорожнього руху, перевлаштування мереж зовнішнього освітлення та організація велосипедного руху по виділеній смузі.

Для маломобільних груп населення в місцях пішохідних переходів передбачається улаштування пандусів з пониженням бортового каменю; в місцях сполучення тротуарів – пониження бортових каменів; влаштування тактильної плитки.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий