1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (1 Vote)

В Кривому Розі пройшла робоча нарада з питання впровадження проєкту «Картка криворіжця» для учнів шкіл. Першими її отримають більше 10 тисяч дітей, повідомляє Управління преси міськради

130220 25 min

Координаційним центром з видачі картки для школярів в Кривому Розі є загальноосвітня школа №109. Тут створені для цього всі технічні умови.

Вже все підготовлено для видачі «Картки криворіжця» учням. З закінченням карантину у школах картки почнуть видавати учням Тернівського, Покровського та Довгинцівського районів Кривого Рогу. Це ті райони, які перші підготували інформацію по дітям. Поступово, до травня, всі школярі отримають картки. Поки що вони будуть працювати як електронний квиток в муніципальному транспорті для оплати проїзду. Надалі планується збільшити сервіси.

Робота з наповнення та доповнення бази школярів, які отримають картки, триває. Виправлення помилок та повторів у прізвищах та свідоцтвах, відмови батьків з різних причин та внесення доповнень по новоприбулих учнях, продовжується.
Зараз фахівці працюють над наповненням карток та звірянням персональних даних.
Вже занесено до бази даних інформацію по 52 тисячам дітей з 58 тисяч заяв батьків.

- Інформація на картках захищена і не поступається банківській, - стверджує Сергій Кіслов, директор школи №109.

У подальшому будуть додаватися нові сервіси й можливості для користувачів «Картки криворіжця». Так, для батьків школярів це - sms-інформування щодо відвідувань дитиною закладу, електронний гаманець для розрахунку у шкільній їдальні.
Також, крім транспортного додатку планується ввести медичний, торгівельний та інші додатки.

З часом всі криворіжці матимуть можливість отримати таку картку, в тому числі, майже 130 тисяч пільговиків.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий