cirk 21

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

У Кривому Розі з 11 лютого додався ще один тролейбусний маршрут №5 - площа Визволення – ст. Електрозаводська. Саме на ньому будуть задіяні п’ять нових тролейбусів, що прийшли у місто у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, повідомляє Управління преси міськради

Находження у місто сучасних тролейбусів відбувається у рамках спільного проєкту Кривого Рогу та Європейського банку реконструкції та розвитку. Всього місто має отримати 54 машини, 9 вже на підприємстві «Міський тролейбус».

Новий маршрут №5 з’єднає три райони: Центрально-Міський, Саксаганський та Покровський. «Створений новий напрямок зв’яже пл. Визволення з мікрорайоном Зарічний через 95-й квартал – Техбаза – Більшовик – Піонер-КРЕС до мікрорайону Зарічний (станція Електрозаводська).
У цьому напрямку працюватиме 4 тролейбуси і один буде в резерві. Інтервал руху транспорту складатиме 25 хвилин.

Для зручності пасажирів з розкладом руху по маршруту №5 можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах тролейбусів.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Управління преси міськради

Комментарии   

+1 #1 Наталия 11.02.2020 10:17
Это здорово и хорошо, но другие рарайоны могут добраться вечером домой, а на Югок после 20.00 с площади Освобождения, нет, хоть караул кричи, да и в сторону магазина "Ашан" и Заречный, нет прпрямого сообщения, решите вопрос.
Цитировать

Добавить комментарий