1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Сайт Весь Кривой Рог часто размещает на собственном ресурсе статьи одного из ведущих журналистов города Наталии ШИШКИ в качестве дайджеста «Домашней Газеты». Один из таких материалов вызвал негативную реакцию заведующей детсада №183 Семеновой Т.В., которая направила нам письмо, которое мы публикуем без изменений. Спорная публикация, которую у нас нет возможности проверять, с сайта удалена

061119 7 min

Щодо вжиття заходів
досудового врегулювання спору
(відповідно до п. 6 ч. 3 ст. 175
Цивільного процесуального кодексу України)

Шановний Сергію Володимировичу!

17 жовтня 2019 року на інформаційному ресурсі «Весь Кривой Рог» вийшла стаття на тему «Буллинг в одном из детсадов Кривого Рога – когда заведующая мнит себя всемогущей и неприкасаемой». Відповідно, інформація, що викладена у даній статті наносить шкоду моїй честі, гідності та діловій репутації. Сама інформація відносно мене є неправдивою та не підтверджена жодними доказами.

Зокрема, у цій статі йде мова про мене, завідуючу КЗ ДО (ясла-садок) комбінованого типу № 183» КМР, що розташований у Кривому Розі. У статті громадянка Піронкова Тетяна Петрівна розповсюдила відносно мене неправдиву інформацію, а саме те, що: умовою перебування у дитячому садочку є обов’язковий внесок та я вимагаю кошти від батьків, що я вчинювала відносно неї протиправні дії, зокрема булінг та хуліганство, що її діти піддаються психологічному насильству, тощо.

Починаючи з 2015 року громадянка Піронкова Тетяна Петрівна неодноразово зверталась до компетентних органів з відповідними скаргами і всі вони були належним чином розглянуті та їй були надані відповіді відповідно до вимог чинного законодавства.

Так само хочу Вам повідомити, що мною особисто та моїм адвокатом були направлені звернення та запити до органів Національної поліції та прокуратури щодо того, чи здійснюється з моєї сторони булінг відносно дітей громадянки Піронкової Тетяни Петрівни. Повідомляю Вам, що у отриманих відповідях вказано: «[...] порушень діючого законодавства не виявлено, факту цькування і булінгу гр. Піронкова Т.П. та її дітей з боку завідуючої Семенової Т.І. та вихователів садочку не виявлено. Подальшу перевірку по справі припинено».

Крім цього, я ніколи не притягалась до адміністративної відповідальності. Тому, розповсюджена інформація громадянки Піронкової Тетяни Петрівни, що мої дії носили хуліганський характер не відповідає дійсності. Відносно цього була здійснена перевірка органами Національної поліції та я маю відповідні відповіді.

Так само, УДКСУ м. Кривого Рогу відділом освіти виконкому Довгінцивської районної в місті ради для надходження всіх видів добровільної безоплатної та безповоротної допомоги, в тому числі передачі будь-яких видів майна, благодійних внесків, грантів та дарунків в заклади дошкільної освіти району було відкрито відповідний рахунок. Особисто я або будь-хто з працівників дитячого садочку не маємо доступу до тих коштів, не контролюємо надходження коштів та у жодному разі не використовуємо перерахування певної суми на цей рахунок, як умову вступу до дитячого садочку. Дійсно є батьки, які перераховують кошти на цей рахунок з метою поліпшення умов дитячого садочку виключно на добровільній основі. Ця інформація ніколи не була закритою, ба більше, відкриття таких рахунків і використання благодійних внесків відбувається в межах чинного законодавства.

Розповсюджена інформація громадянки Піронкової Тетяни Петрівни не відповідає дійсності, не підтверджена жодними доказами та вона беззаперечно наносить шкоду моїй честі, гідності та діловій репутації. Фактично, мене звинуватили у вчиненні адміністративних правопорушень та кримінальному злочині, а саме: булінгу (цькування) учасника освітнього процесу (ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення), дрібному хуліганстві, ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимаганні (ст. 189 Кримінального кодексу України). Для мене особисто це досить серйозні звинувачення і вони наносять шкоду моїй честі, гідності та діловій репутації, що має так само негативні наслідки для мого здоров’я.

Так само у статті зазначена інформацію відносно моїх релігійних переконань, що порушує моє право на свободу совісті, релігії та віросповідання.

Більше того, фразу: «Вы не надейтесь, что меня снимут раньше, чем поменяется власть» я не говорила, це не відповідає дійсності.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас опублікувати на інформаційному ресурсі «Весь Кривой Рог» повідомлення, що інформація, яка була викладена у статті «Буллинг в одном из детсадов Кривого Рога – когда заведующая мнит себя всемогущей и неприкасаемой» 17 жовтня 2019 року та стосується мене особисто є недостовірною та принести вибачення у зв’язку із розповсюдженням недостовірної інформації відносно мене, як завідуючої КЗ ДО (ясла-садок) комбінованого типу № 183» КМР.

У свою чергу, хочу Вам повідомити, якщо ситуація не знайде свого вирішення у досудовому порядку, я буду змушена звернутись до суду з цивільним позовом про захист честі, гідності та ділової репутації.

З повагою,
Семенова Т.І.

Комментарии   

0 #2 дежурный по сайту 07.11.2019 16:16
а телефон можете дать Пиронковой? мы бы взяли у нее интервью
Цитировать
0 #1 татьяна 07.11.2019 16:12
От заливает ....
Гражданка Пиронкова предоставила достаточно доказательсив относительно того, как заведующая относиться к ее детям и к ней. Я лич слежу за этой ситуацией. К административке она не привлекалась лишь потому, что имеете старые заслуги и связи. А поведение у заведующей садика никак нельзя назвать адекватным. Я за маму
Цитировать

Добавить комментарий