1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Як повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, керівники депутатських фракцій Криворізької міськради звернулися до Верховної Ради з вимогою провести інавгурацію Президента України 19 травня

140519 8 min

Звернення підписали керівники 4 фракцій і груп, утворених у Криворізькій міській раді VII скликання: «Опозиційний блок», «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» , «Всеукраїнське об’єдання «Батьківщина» та «Об’єднання «Самопоміч».

«Вважаємо, що країна потребує швидких соціально-економічних змін, рішучих кроків у кадровій політиці, радикальних реформ, на які очікують мільйони українців. Новообраний Президент України заявив про своє бажання й готовність до виконання повноважень.
Упевнені, що процес передачі влади повинен відбуватися на засадах європейської демократії. Наголошуємо, що головним джерелом влади в нашій країні є український народ, який зробив свій демократичний вибір з глибоким переконанням та вірою в невідкладні кардинальні зміни, що покращать життя українців»», - йдеться у Зверненні.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія 30 квітня 2019 року оголосила, що за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 з чергових виборів Президента України обраним є кандидат в Президенти України Зеленський Володимир Олександрович, який отримав більше 73% голосів виборців в Україні та майже 90% – у Кривому Розі й у Дніпропетровській області.

Результати виборів 03 травня 2019 року оприлюднено в офіційних виданнях «Голос України» та «Урядовий кур'єр».

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Управління преси

Добавить комментарий