1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Аварія водогону та відсутність впродовж 35 годин водопостачання в одному з найбільш населених мікрорайонів Кривого Рогу – Східному-2,3 стала приводом для аналізу стану міських водних комунікацій, повідомляє депутат міськради від Самопомічі Людмила БУРМАН

170419 5 min

Ціна питання – 300 років і 700 млн. грн. Саме стільки часу і коштів необхідно за наявних темпів реконструкції мереж для їх повної заміни в Кривому Розі. Часу в нас немає. А ось знайти кошти – реально. Потрібні бажання влади, тиск громади й антикорупційні запобіжники.

Модернізація міських мереж водопостачання та водовідведення – проблема загальноміська і розв’язувати її повинна міська влада. Задля цього має бути невідкладно прийнята міська цільова програма модернізації системи водопостачання м. Кривого Рогу, що ґрунтується на кращому світовому досвіді та враховує передові технології галузі.

У програмі мають бути чітко виписані:
- конкретні заходи (а не напрями діяльності, як у нас полюбляють);
- кошти на їхню реалізацію (включно із участю в міжнародних інвестиційних проектах, проектах ДФРР тощо);
- реальні строки реалізації заходів;
- відповідальні за виконання посадові особи.

Програма має пройти фахову експертизу та громадське обговорення. Громадськість разом із депутатами всіх рівнів мають забезпечити контроль за її виконанням.

І це не фантастичний сценарій. Такі процеси діють там, де відсутня корупція та сформоване громадянське суспільство.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Людмила БУРМАН

Добавить комментарий