1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На Уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок!

121018 3 min

Обрати оптимальну систему індивідуального обліку можна за технічної можливості інженерних систем у будинку.

Раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний лише для мешканців будинків з горизонтальною системою опалення. Мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля за комерційним будинковим вузлом. Плата ділилась пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково.

Відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру в своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити виключно за власним лічильником, а не за перевитрати недбалого сусіда.

Доплата складе лише за обігрів загальних місць користування та допоміжних приміщень згідно площі їх квартири.

Черговий крок в імплементації закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Довідка сайту Весь Кривий Ріг
Квартирний лічильник тепла коштує доволі значну суму. Від 2000-2500 гривень.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – з вільного доступу

Комментарии   

0 #1 Николай 12.10.2018 13:49
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 34, ст.370)
Стаття 10...
4) показання приладів - розподілювачів теплової енергії використовуються при розподілі виключно за умови, що такими приладами оснащено не менш як 50 відсотків опалювальних приладів (крім розташованих у приміщеннях (місцях) загального користування багатоквартирних будинків) у будівлі;
Цитировать

Добавить комментарий