1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

6 березня в актовому залі Факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту, який знаходиться в Кривому Розі за адресою: вул. Співдружності 92а, з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулося справжнє свято весни і жіночої чарівності – «Міс ДЮІ-2017»

У конкурсі взяли участь 4 студентки юридичного факультету та 4 курсантки Факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.
Честь відкрити урочистості було надано Голові асоціації випускників ДЮІ, кандидату юридичних наук Коміссарову Миколі Леонідовичу, який у звичній для себе манері жартома, але дуже доречно оголосив свято весни і жіночої чарівності «Міс ДЮІ-2017» відкритим.
Свято розпочалося незвичайно… Із залу у повній тиші гучно і натхненно почали лунати поетичні рядки Інни Радужної «Ты – женщина…». Так незвично, але дуже романтично відкрили конкурс краси курсанти ДЮІ… У багатьох присутніх жінок на очах заблищали сльози, а приємний подив та захоплення такими неймовірними рядками не можливо було приховати навіть у чоловіків.
Забезпечивши на конкурсі цілковиту атмосферу свята в ім’я Жінки, ведучі оголосили вихід учасниць «Міс ДЮІ-2017». Під ритмічну і молодіжну композицію кожна з конкурсанток поважно продемонструвала навики дефіле та презентувала свій вишуканий вечірній наряд. І ось вони – красуні ДЮІ стоять гордо на сцені, кожна налаштована лише на перемогу.
Честь оцінювати конкурсну програму дівчаток випала незалежному журі – представникам відомих приватних підприємств Кривого Рогу: засновник ресторану «Ліверпуль» Рюмшина Марія, стиліст-візажист салону краси «Мигдаль» Мінда Вікторія, старший інструктор школи йоги «Narayana» Кушнір Сергій, директор мережі магазинів жіночого одягу «Сан Маріно» Поплінская Марина, адміністратор нічного клубу «Monaco» Жученко Ілона, фітнес тренер, власниця студії силового фітнесу «Body Boom» Щельова Марія, призер всеукраїнських та обласних змагань з боді-фітнесу та міс-бікіні, сертифікований тренер тренажерного залу і залу групових тренувань Коцур Марина, власниця видання газети "Бізнес Партнер КР" Шибко Юлія, а також представникам місцевої влади – депутат Саксаганського районного ради у Кривому Розі Нагній Алла Володимирівна.
Для зручності суддівства кожній з учасниць було присвоєно порядковий номер: № 1 – Альохіна Ксенія, № 2 – Кириленко Яна, № 3 – Біба Анна, № 4 – Галушка Наталія, № 5 – Ягорська Анастасія, № 6 – Казакова Поліна, №7 – Біла Дар'я, № 8 – Повалій Єлизавета.
Після феєричного дефіле, наступним до уваги глядачів було представлено креативні відео-візитки конкурсанток, у якій кожна з дівчат спробувала у дуже лаконічній формі познайомити усіх присутніх з собою, намагаючись цим підкреслити свою індивідуальність.
Не даремно візитки були саме у формі відео, адже за цей час кожна з конкурсанток готувалася до наступного «етапу змагання» за титул «Міс ДЮІ-2017». І ось ще мить і перед глядачами під бурхливі оплески вийшли на сцену красуні у вбранні, яке кожна з них створила власноруч. Сукні із газетного паперу (Альохіна Ксенія), костюми з поліетиленових пакетів (Повалій Єлизавета, Кириленко Яна, Ягорська Анастасія), вбрання, прикрашене цілою поляною ніжних квітів з гофрованого паперу (Біба Анна) … Так неперевершено пройшов наступний конкурс, який ще на один крок наблизив учасниць до фіналу.
Проте вражати журі та глядачів своєю креативністю дівчата продовжили і в наступному конкурсі, де кожна з них продемонструвала свої таланти. Так склалося, що 6 учасниць вирішили заспівати пісні, які відображають їх внутрішній світ (Ягорська Анастасія), їх музичні вподобання (Галушка Наталія), їх настрій (Біла Дар'я). Під час цього конкурсу виявилося, що Біба Анна створює неперевершені витвори мистецтва, вишиваючи картини бісером, а Казакова Поліна має неабиякий хист до акробатики.
Наостанок усі конкурсантки продемонстрували тематичне дефіле та з’явилися на сцені у вишуканих вечірніх сукнях в очікуванні оголошення результатів.
Нагородження учасниць проводив проректор Донецького юридично інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович. Омріяний титул «Міс ДЮІ-2017» та справжню діадему отримала Кириленко Яна, Першою Віце Міс стала Ягорська Анастасія, Другою Віце Міс - Альохіна Ксенія, Міс Ніжність стала Біба Анна, Міс Чарівність – Казакова Поліна, Міс Креативність - Галушка Наталія, Міс Елегантність - Біла Дар'я та Міс Посмішка - Повалій Єлизавета.
Насичена програма, колоритні виступи конкурсанток, які публіка щедро «нагороджувала» оплесками, незабутні враження і безліч фото на пам’ять…ось яким запам’ятається це свято весни і жіночої чарівності не лише титулованим Міс, а й усім, кому пощастило бути на заході.
Дуже приємно, що члени журі стали спонсорами призів для чарівних учасниць та власниці титулу «Міс ДЮІ-2017», адже кожна з них отримала на згадку про це чудове свято пам’ятні дарунки. Не обійшлося і без весняних квітів, які радо презентував вже титулованим МІС магазин «Бізнес-букет».
Колектив та керівництво Донецького юридичного інституту МВС України на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним висловлюють слова щирої вдячності усім учасникам свята «Міс ДЮІ-2017», які надали допомогу в організації і проведені такого заходу. Ми дуже цінуємо кожного з вас, адже тільки завдяки вашій дієвій підтримці та небайдужості до долі вишу-переселенця на Криворізькій землі ми можемо з упевненістю дивитися у наше світле майбутнє. Сподіваємось на нашу взаємодію та подальшу плідну співпрацю.

Вікторія Моргун,
група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України,
надано для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий