1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Політики, активісти та прості мешканці Кривого Рогу продовжують збирати підписи проти закриття шкіл в місті та розміщувати в Мережі фото в пітримку своєї позиції

Наталія Шишка
54-а школа - і вчителі, і школярі, і батьки - відчайдушно боролася за себе. Перекривали дорогу і одного разу навіть вивісили плакат «Путін забрав Крим, а Касимова (колишній нач-к управління освіти) - школу». Та навчальний заклад припинив своє існування. Хоча школа для таких інфраструктурно відокремлених жилмасивів як Більшовик - це не просто навчальний заклад. Це соціокультурна одиниця, навколо якої мало б вирувати життя. Це і спортзал, і бібліотека. Однак будівля колишньої школи на Більшовику уже дві зими стоїть без опалення, труби не заповнені водою, протікає побитий градом дах. Все це семимильними кроками наближає повну і остаточну руйнацію. Бібліотеку звідти досі вивозять. При цьому чотири сторожі і завгосп не тільки «бережуть» комунальну будівлю, з якої тхне пусткою, а й ганяють дітвору, яку все одно тягне до школи. І якій на житломасиві просто нікуди більше піти. Хіба що по під’їздах збирати наркоманські шприци. Тому я підтримую флешмоб моїх колег по міській раді з БПП «Ні - закриттю шкіл!»

Юрій Милобог
Не встигли «немісцеві» з’явитись на порозі закритої 54-ої школи, як звідки не візьмись - діти. «Що, школу відкриватимуть?» «А ви б хотіли?» «Дуже! Зараз ходимо на Піонер….» Тому я разом з пацанами з житломасиву Більшовик беру участь у флешмобі "НІ - закриттю шкіл!"

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
На фото – депутати міськради Наталія ШИШКА, Андрій НЕМЧЕНКО, Юрій МІЛОБОГ підтримують акцію, розпочату Юрій ЦЮПА

Комментарии   

0 #1 кеп 06.03.2017 16:59
а я ЗА закрытие школ. только не не тех что на окраине а 95-1-й и еще парочки "элитных" с переводом их учеников принудительно в эту "школу" . почему то одним школам новые детские площадки, ремонты и деньги находятся а другие нужно срочно закрыть. все дети равны хоть формально.
Цитировать

Добавить комментарий