1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Глаукома, яку не лікують, неминуче призведе до сліпоти. Щоб цього не сталося, найголовніше – вчасно виявити проблему. Отримати консультацію лікаря швидко та зручно зможуть мешканці Кривого Рогу

030317 26

Акцію з профілактики глаукоми лікарі проводитимуть в людних місцях.
Розповідає головний офтальмолог області Валерій Сердюк:
- Глаукома – достатньо важке захворювання очей. Якщо вчасно не виявити і не розпочати лікування недугу, як правило, людина сліпне протягом 7 років. Найголовніше - виявити захворювання на ранній стадії. Чим раніше лікар поставить діагноз, тим більше шансів зберегти зір на все життя.

Перевірити здоров’я своїх очей мешканці Кривого Рогу зможуть в людному місці. Це зручно: не потрібно витрачати час на похід до лікарні та чекати своєї черги. Зазвичай такі акції користуються популярністю – один пересувний «медпункт» за день збирає 60-70 охочих перевірити зір.
- Спеціалісти будуть проводити консультації, визначати внутрішньоочний тиск. Якщо він буде вищим за норму, направлятимуть пацієнта на детальніше обстеження до лікарні, - пояснив Валерій Сердюк.
Мешканці Кривого Рогу зможуть перевірити зір у понеділок, 6 березня.
Дослідження проводитимуть біля Центрального ринку.
Обстеження почнуться о 10.00.
Акції проходять з нагоди Всесвітнього дня боротьби з глаукомою. Його щороку відзначають 6 березня.

Декілька темних плям від даної офіційної інформації залишилось. Чому акцію в Кривому Розі не проводять в неділю, коли на ринку більш людяно? Який Центральний ринок мається на увазі в повідомленні – по вулиці Лермонтова, чи по вулиці Соборній (Косіора).
Чи мета цього повідомлення – поставити галочку у звіті про проведення Дня боротьби з глаукомою?

Як стало відомо пізніше, обстеження буде проходити біля Центрального ринку по вулиці Лермонтова...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий