1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Кривого Рогу Людмила Бурман (Самопоміч) розповідає про перші висновки роботи комісії зі здійснення контролю за якістю продуктів харчування в навчальних закладах міста

- Днями як депутат міської ради долучилася до роботи тимчасової комісії зі здійснення контролю за якістю продуктів харчування, які постачаються до закладів освіти м. Кривого Рогу (наказ управління освіти і науки від 07.02.2017 № 65.
- Була присутня під час відбору продуктів харчування у закладах освіти Металургійного (ЗОШ № 15) та Саксаганського (ДДНЗ № 32) районів. В обох випадках право обрати заклад освіти для відбору продуктів довірили мені. Район, у якому здійснюватиметься відбір продуктів, був відомий завчасно.
- За інформацією Марини Підвалюк – провідного фахівця ІМЦ, в усіх закладах освіти будь-якого із семи районів міста один і той же постачальник певного виду продукції (молочної, овочевої, хлібобулочної тощо), який визначений за результатами відкритого тендеру. Тому в кожному районі відбір продукції здійснювався в одному закладі освіти. Тендер на проведення дослідження якості відібраних зразків продукції виграло ДП «Кривбасстандартметрологія». Було відібрано по 5-6 зразків продукції в кожному освітньому закладі.
Під час відбору з’ясувалося, що і в Металургійному, і в Саксаганському районах учні освітніх закладів вже більше тижня не отримують масло. Причина – постачальники цієї продукції (які не є її виробниками), провівши дослідження масла певного виробника виявили його невідповідність умовам, прописаним у договорах, укладених із відділами освіти. Тому досліджують продукцію іншого виробника.
Скільки ще на це знадобиться часу ніхто сказати не може. Нарікань на самих постачальників (за результатами попередньої співпраці) у присутніх при відборі продуктів технологів – представників районних відділів освіти багато. Хоча і гарні слова щодо окремих із них теж мали місце. Наприклад, щодо ТМ «Волошкове поле».
Залишилося дочекатися результатів дослідження та зробити обґрунтовані висновки. Хоча (зі слів представників і міського управління, і районних відділів освіти) щодо протидії недобросовісним постачальникам державні механізми дуже складні і недосконалі.

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Людмила БУРМАН

Додати коментар