1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Юрій ЦЮПА (БПП Солідарність), що був на місці подій с колегою Андрієм НЕМЧЕНКО (Сила Людей) розповів про жорстокий фарс, який влаштували газівники, яких суд примусив під/єднати будинок до газопостачання...

Сьогодні ПАТ "Дніпропетровськгаз" виконував ухвалу суду, якою його зобов'язали відновити постачання природного газу по вул. Станкова,13.
Аби уникнути відповідальності за невиконання ухвали суду, посадові особи використали найцинічніші методи. В результаті "режисери" з газової компанії намагалися перетворити людську драму на фарс.
Але вона так і залишилася драмою…
Звичайний робочий день. Зрозуміло, що частина жителів будинку на роботі, декілька комісій під відеофіксацію дзвонять в двері. Господаря немає – регіструють недопуск, йдуть далі.
Зібравши декілька записів, від'єднавши, а в деяких випадках - відрізавши газові стояки, близько другої дня збирають свій реманент та намагаються поїхати.
Мешканці, які весь час простояли на морозі -8 градусів, благають: «Не їдьте, ми багатьох вже зірвали, люди їдуть з роботи», але ні рішення суду, ні благання людей не допомагають.
Доведені до відчаю, люди живим щитом стають перед службовими авто ПАТ "Дніпропетровськгаз", аби трохи затримати газовиків, - хоча б дочекатися тих мешканців, що вже їдуть з роботи.
Далі - численні виклики поліції, хоча сім працівників весь час знаходились на місці, але зайняли позицію "невтручання"; комфортабельні авто для переміщення персоналу, адже програма мінімум виконана («хотіли підключити подачу газу, але не змогли»); декілька викликів «швидкої», - один раз для того, аби працівники ПАТ, вдавши із себе хворих, змогли від'їхати від будинку і не виконувати рішення суду; приїзд служби безпеки ПАТ "Криворіжгаз"; ДТП, коли машина «швидкої» на обледенілій дорозі зачепила поліцейське авто.
Фельдшер «швидкої» побачивши «пацієнтів», яким «погано», не витримала і із сумом в очах запитала: «У вас совість є? Може зараз якійсь дитині погано!»
Обурює в цій історії те, що посадові особи сьогодні неодноразово повторювали: «Дозвольте ми встановимо вузол обліку, або хоча б коробку до нього, і ви одразу отримаєте газ».Чому тоді за відсутності господарів декількох квартир газ подавати не можна, а в тій же ситуації за умови монтажу коробки - вже й можна?
Ситуація по вул. Станкова,13 - не маленька провінційна проблема, яка стосується лише жителів цього будинку. Це пласт проблем, які лежать у площині відносин «громадянин України - монополіст», коли за бажанням однієї або групи осіб ми одномоментно можемо залишитись наодинці з бідою, коли навіть можна не виконувати Закони України.
Близько 17.30, прилюдно наплював на рішення суду, представники ПАТ "Дніпропетровськгазу" поїхали.
Люди так і залишилися без газу…

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Юрій ЦЮПА

Комментарии   

+2 #1 кеп 27.01.2017 11:26
терпилы с улицы станкова. нельзя было газовщиков отпускать. пускай бы там ночевали. слабо боретесь. слабо.
Цитировать

Добавить комментарий