1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Таких фото не увидишь в ЧГ или на Рудане... Там в основном красивые фонтаны, скверы, новые светодиодные светильники... В карманных СМИ мэра также часто звучит призыв – «забрать детей с улиц», приобщить их к культуре или спорту... Об этом сегодня наш рассказ – пойдет ли ребенок в Кривом Роге с загазованной улицы в раздевалку, смежную с туалетом, в котором нет двери?

Данный пост в сети разместила Виктория ОЗЕРЯНИК 23 марта 2016 года. По нашей информации, спустя год изменений в положительную сторону не произошло. В мэрии планируют сделать капремонт стадиона «Металлург» за 200 миллионов гривен. Но не спешат, потому что ремонт – не главное. Главное, правильно его провести... В свете проведения серии обысков в Кривом Роге, теперь речь идет не о том, чтобы комар носа не подточил... Главное, чтобы прокуратура не нашла злоупотреблений...
А дети тем временем приобщаются к Его Величеству Спорту... В таких вот условиях...

Виктория ОЗЕРЯНИК:
Риторичне питання:куди дівається бюджет міста? Або пост про те, як розвивається спорт у місті Кривий Ріг!
На фото роздягальня для хлопчаків, що знаходиться на стадіоні "Металург". Про зовнішній вигляд цього приміщення можна й не говорити, адже всю красу видно на фото. Наголошую на тому, що сама роздягальна, туалет (не дуже сучасний), щось схоже на душ знаходяться надзвичайно близько один до одного. І коли заходиш у роздягальню там стоїть супер приємний аромат сусіднього туалету ( жаль, що фото аромати не передають). Тож переодягання у спортивну форму стає цікавим процесом. А ще тут же немає нормальних лавочок, точніше вони є, але дуууууууже давні.
Ясно, що команди футбольної в місті немає і стадіон, очевидно, нікому не потрібен, бо його утримання вимагає чималих коштів, але невже так складно облаштувати дітям нормальну, затишну роздягальню і підтримувати її??? Це до вас питання депутати і шановний мер. А ви взагалі пане мер бачили ту роздягальню? І вона ж до речі вже не перший рік у такому стані. Печально, що керівництво міста весь час звітує про те, що в місті все супер, а насправді якось недуже.
І чому у великому промисловому місті діти не мають змоги займатися спортом у нормальних умовах?

Подготовил к публикации
Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Виктория ОЗЕРЯНИК, март 2016 года

Добавить комментарий