1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

18 января 2016 года представители нескольких общественных организаций Кривого Рога во главе с Олегом БОЙЧЕНКО (Свобода, кандидат в мэры на последних выборах) нанесли визит начальнику Долгинцевского отделения полиции... Но это не был визит вежливости... Наоборот, предупреждение – освободить кресло добровольно... На фото видно лицо господина Каминского, передающее его реакцию на предложение «гостей»...

180117 8

Олег Бойченко
Громадська атестація МВС
Сьогодні разом з представниками громадських організацій: «Спілка ветеранів легендарного 42 батальйону РУХ ОПОРУ», «Самооборона Кривбасу», «СІЧ-КР» , «Самооборона Кривого Рогу «Степова Сотня» завітали до відновленого на посаді начальника Довгинцівського відділення поліції, Камінського С.Є.
Камінського С.Є. було поновлено на посаді керівника відділу рішенням Дніпропетровського апеляційного суду. Попередньо Камінський за результатами проходження атестації в атестаційному листі отримав «4», що значить те що, Камінський займаній посаді не відповідав та підлягав звільненню зі служби в поліції через службову не відповідність.
У громади міста виникло питання, як можливо, що людина яка не пройшла переатестацію і за рішенням атестаційної комісії підлягала звільненню, відновилась на посаді. Питання – для чого тоді приймати закони та нормативні акти, якщо потім виконуватися вони не будуть.
Разом з вищезазначеними організаціями ми вручили Камінському С.Є листа-звернення з вимогою полишити займану посаду. Камінський листа прийняв. За результатами розгляду звернення, нам буде надана відповідь. Ми як представники громади міста, у повідомленні до начальника поліції Довгинцівського району зауважили, що лишаємо за собою право на протидію незаконним рішенням, або тім рішенням, що суперечать законодавству України та суспільним інтересам громадян у незаборонений законодавством спосіб. Закликаємо мешканців підтримати дану акцію.

Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Свобода, Кривой Рог

Комментарии   

+2 #3 Світлана 18.01.2017 19:36
Навіщо Україні чесні копи, краще повернути в стрій ментів. У цій країні нічого не змінюється, "Мы ждем перемен" - ні, вже не чекаємо ніяких змін. Привіт 90ті :-|
Цитировать
+2 #2 Богдан 18.01.2017 17:08
Вполне нормальная ситуация для нашей страны! Вот только ЗАЧЕМ на эту реформы были потрачены деньги налогоплательщиков!!!! Лучше бы пенсии добавили, чем провили такую "реформу"
Цитировать
+4 #1 Ольга 18.01.2017 16:48
:o если восстановили в должности не компетентного МИЛИЦИОНЕРА, возникает вопрос: а что с сотрудниками,прошедшие аттестацию и замещающие должности начальников? Их уволили? Понизили?
Цитировать

Добавить комментарий