1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє голова Довгинцівської в Кривому Розі райради Ігор РАТИНОВ, 30 листопада 2016 року на території району пройшло свято чарівності, краси та елегантності - «Міс Золота Осінь Довгинцеве-2016»

Осінь у нашому регіоні надзвичайно красива, вона здатна налаштувати на ліричний лад і надати романтичний настрій. В останній день осені, 30 листопада 2016 року, у ЦДЮТ «Дружба» Кривого Рогу пройшло свято чарівності, краси та елегантності «Міс Золота Осінь Довгинцеве-2016». У конкурсах прийняли участь учениці 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Дівчата змагалися в чотирьох конкурсах:
1. Конкурс-презентація, візитка «Це я»;
2. Вихід у сукні з підручних матеріалів;
3. Інтелектуальний конкурс-вікторина;
4. Конкурс талантів.
У першому конкурсі «Це я» кожна із дівчат намагалася в оригінальній формі презентувати себе. В наступному етапі конкурсантки рекламували екосукню, зроблену з різних підручних матеріалів. В третьому конкурсі учасниці повинні були проявити свою інтелектуальність. Цікавим був наступний етап змагань, в якому усі учасниці показали талант, творчість та винахідливість.
Оригінальність, естетика, творчий задум, фантазія, артистизм, дотепність – критерії, за якими журі обирали переможницю конкурсу. Було непросто визначити переможців, адже всі старанно й наполегливо готувалися, і майже кожна з дівчат була варта відзнаки.
Врахувавши артистизм, творчий талант та уміння поводити себе на сцені, журі обрало переможницю конкурсу «Міс Золота Осінь Довгинцеве-2016».
Корону одягнула Валерія Рябіка – учениця КНТМЛ №81,
І-ю Віце-Міс стала Анна Джораєва – учениця Криворізької педагогічної гімназії,
ІІ-ю Віце-Міс – Дар’я Нетис – учениця КСШ №9,
Міс Глядацьких симпатій отримала Анастасія Дубровська, учениця КГТЛ №129.
За підсумками конкурсу кожній учасниці була присвоєна певна номінація: «Міс Ніжність», «Міс Досконалість», «Міс Оригінальність», «Міс Творчість», «Міс Винахідливість», «Міс Креативність», «Міс Чарівність», «Міс Грація», «Міс Фантазія», «Міс Привабливість», «Міс Ерудиція».
Організатори конкурсу подякували всім, хто долучився до створення цього святкового осіннього дійства, та побажали усім присутнім приємного відпочинку.
Вітаємо всіх дівчат з перемогою!

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – прес-служба Довгинцівської райради

Добавить комментарий