1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

КРИВИЙ РІГ-2016 - ІНФОРМУЄ ПІВНІЧНЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

291116 9

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік», з 01 грудня поточного року підвищуються розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму з відповідним збільшенням пенсійних виплат.
Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищується з 1130 до 1247 грн. У зв’язку з цим будуть перераховані мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.
При цьому, перерахунки мінімального розміру пенсій за віком та надбавки за понаднормативний стаж у зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму проводитимуться тільки непрацюючим пенсіонерам. Пенсіонерам, які працюють, пенсія перераховується після звільнення з роботи з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, який встановлений на дату звільнення.
Мінімальний розмір пенсії за віком та пенсії у зв’язку з втратою годувальника на одного утриманця, призначених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», з 1 грудня становитиме 1247,00 грн, пенсії у зв’язку з втратою годувальника на двох утриманців — 1496,40 грн, на трьох і більше — 1870,50 грн.
Виходячи із прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць 1544 грн буде перерахована надбавка донорам.
Перерахунок відбуватиметься в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися до управління Пенсійного фонду України не потрібно.

Шутова Валентина Петрівна,
заступник начальника Криворізького північного об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар