1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вчера, 24 ноября 2016 года, в Деловом Центре рядом с мэрией Кривого Рога, состоялась пресс-конференция, на которой приоткрылась тайна – что это за организация? Из кого состоит? Каковы источники финансирования? Знакомим вас с «Декларацией» данной организации, которая быстро стала известной и узнаваемой в Кривом Роге...

251116 9

251116 10

Досить труїти Кривий Ріг
ДЕКЛАРАЦІЯ
Ми, громадські організації, що об’єднують різні групи мешканців Кривого Рогу, заявляємо, що поєднуємо свої зусилля в коаліцію «Досить труїти Кривий Ріг».
Н̲а̲ш̲а̲ ̲н̲а̲д̲м̲е̲т̲а̲:̲ досягти гранично можливої екологічної якості життя в Кривому Розі за збереження його статусу великого індустріального міста.
Ми розуміємо, що ця мета конфліктує з інтересами великих підприємств і частково їхніх працівників – мешканців міста, але ми впевнені, що чисте повітря, яким дихатимуть наші діти, значно важливіше. Також ми переконані, що за правильної стратегії розвитку, конструктивної співпраці з міською владою та пильного контролю громадськості наші підприємства цілком реально можуть досягнути екологічних стандартів цивілізованого світу, не втративши економічної потужності.
Ми чітко заявляємо, що наша коаліція:
– неполітична – вона не є проектом якоїсь партії те не створена для просування політичних інтересів;
– некомерційна – ми категорично не ставимо за мету отримання фінансової вигоди від діяльності в межах коаліції, поважаємо приватну власність і не прагнемо до перерозподілу будь-яких активів на чиюсь користь;
– не пов’язана з владою – ми категорично проти підкилимних домовленостей великого бізнесу з владою, які ведуть до погіршення екологічної ситуації, та вимагатимемо прозорих дій і дотримання законності.
Коаліція планує діяти мирно, у межах діючого законодавства і запевняє, що дотримуватиметься засад рівновіддаленості від бізнесових і політичних структур.
На сьогодні (24 листопада 2016 року) декларацію підписали:
ГС «Екологічна рада Криворіжжя»
ГC "Громадська екологічна платформа"
Об’єднання Відповідальних Громадян
БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
Міжнародна Бізнес Асоціація
ГО "Екологічний рух Кривбасу"
ГО «Громадська безпека»
ГО «Самооборона Кривбасу»
ГО «Спілка ветеранів АТО 42-го батальйону»
ГО «Свобода і честь»
Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина»
БФ «З вірою в життя»
ОГО "Патріоти України"
КБО "Асоціація ветеранів спецназу"
РГО "Інгульська паланка"
Декларація відкрита для підписання громадськими та іншими неприбутковими організаціями.
У подальшому плануємо відкрити декларацію для підписання окремими мешканцями Кривого Рогу.

Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Юлий МОРОЗОВ

Добавить комментарий