1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Жители Кривого Рога, которые хотели бы видеть в кресле главного Андрея Гречуха, пытаются разобраться, как случилось так, что одновременно с их митингом на проспекте Почтовом, у здания УВД города, прошел митинг в Днепре, у здания УВД области. С их версией событий мы вас и знакомим...

101116 6

101116 7

Отряд СПАС АТ /Реклама/
№ 35 від 09.11.2016

Заступнику начальника Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області
Верповському М.В.

 

Повідомлення про злочин


Надаємо інформацію, яка може свідчити про скоєння правопорушення за яке передбачена відповідальність по статті 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».
Конкретно інформація стосується в.о. генерального директора Державного промислового підприємства «Кривбаспромводопостачання» Прокопчука Єгора Олександровича.
Адреса підприємства: Проспект Миру, б. 15А, м. Кривий Ріг, 50069
Контактна інформація: (056) 404-83-18 - телефон; (0564) 74-59-32 - факс

СУТЬ ПРАВОПОРУШЕННЯ:


В понеділок, 7 листопада 2016 року в першій половині дня Прокопчук Є.В. зібрав в актовій залі підприємства працівників в кількості близько 100 чоловік. Там Прокопчук Є.В. дав їм вказівку їхати в м. Дніпро до обласного управління поліції та виступити з протестом проти можливого призначення на посаду керівника Криворізького відділу поліції Андрія Гречуха.
Це він мотивував тим, що нібито в той період, коли він був керівником Криворізького УВС то «кришував» незаконний бізнес по викопуванні труб. То щоб такого не відбувалось в майбутньому, потрібно поїхати в Дніпро та вийти на акцію біля ГУНП в Дніпропетровській області.
Після чого до будівлі ДПП «Кривбаспромводопостачання» були подані автобус та мікроавтобус. На останньому була табличка №11. Далі працівники сіли в автобус та відбули в м. Дніпро.
Там їм біля ГУНП в Дніпропетровській області криворізькими депутатами місцевих рад, що приїхали разом з ними, були роздані заздалегідь підготовлені плакати та тексти гасел. Працівники підприємства там пробули деякий час, періодично вигукуючи вказані гасла. По закінченню акції їх безкоштовно покормили, а водіям були зроблені виплати готівкою. Також готівкою були виплачені гроші працівникам підприємства.
Слід зазначити, що все це дійство проходило в робочий час!
Після перегляду відео, що розміщено в мережі Інтернет, нами ідентифіковано працівників ДПП «Кривбаспромводопостачання», що приймали участь в акції в м. Дніпро в робочий час.
Також нами встановлено, що в організації акції безпосередньо брали участь депутати місцевих рад. А саме:
- Макаренко Олександр Юрійович – депутат міськради від БПП
- Павліков Артур Вадимович – депутат міськради від БПП
- Цюпа Юрій Олексійович – депутат міськради від БПП
- Кушнір Андрій Дмитрович – депутат Центрально-міської ради від БПП
Додатки:
1. Диск з записом відео акції 07.11.2016 біля ГУНП в Дніпропетровській області.
Файл [Митинг против Гречуха в Днепре.mp4], 51.0 МБ
2. Список ідентифікованих працівників ДПП «Кривбаспромводопостачання», що брали участь в акції 07.11.2016 біля ГУНП в Дніпропетровській області.

Справка сайта Весь Кривой Рог
О некоторых нитях и ниточках
Новопризначенный директор «Кривбасспромводоснабжения» - из Одессы. Не раз на Первом Городском канале транслировались сюжеты о предприятии с положительной стороны. Вопреки правилу журналистики о «нейтралитете», Первый Городской всегда занимал однобокую позицию, одобряя все слова руководства предприятия.
Напоминаем, Первый Городской телеканал Кривого Рога является своеобразным филиалом одесского телеканала с аналогичным названием. Руководство Первого Городского телеканала – из Одессы, направлено «учить» правильной журналистике Кривой Рог...

Сайт Весь Кривой Рог будет наблюдать за этой темой. Мы не сомневаемя, что в митинге в Днепре принимали участие и «по зову сердца», потому что в списке активистов фигурируют люди, в честности и принципиальности которых не стоит сомневаться. Но уже появляется масса мелких доказательств о тайных договоренностях «Солидарности» Порошенко и Оппозиционного Блока, лидер которого непонятен. Жителям Кривого Рога вряд ли понравится, если «мафию» оппозиционного блока в нашем городе трудовой славы заменит «мафия» БПП... Пора всем политическим силам не на словах, а делами доказывать приверженность к демократии, а не к закулисным «решаловам», с применением карманных СМИ...

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

На фото - стоп-кадры из репортажа Первого Городского о митинге в Днепре

Комментарии   

0 #2 редактор 12.11.2016 09:58
спасибо за идею) пойду лопату лучше наточу))))
Цитировать
0 #1 Василий 11.11.2016 22:53
Прокопчука видел ранее как бывшего сотрудника первого городского в Одессе
А усов это был кошелек пг в Одессе
Балабанов лучше копай
Цитировать

Добавить комментарий