1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Прес-служба УКРОП-Кривий Ріг розповідає, як просувається розслідування Миколи Колесника у справі використання граніту при ремонті Школи Мистецтв №2 та скверу по вулиці Свято-Миколаївській в Кривому Розі

071116 15

071116 14

І знову про граніт. На ім’я Миколи Колесника надійшла відповідь на звернення від Головного управління обласної ДСНС. За їх ініціативою фахівці «Дніпропетровського державного міжобласного комбінату» провели повторний радіаційний контроль облицювальної плитки на будівлі Школи мистецтв № 2, що у Центрально-міському районі. В результаті експертизи виявлено перевищення норм радіаційного фону у трьох точках – на сходах, та з обох сторін центрального входу. Дані досліджень отримав і перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Кужман О.М. з метою їх вивчення та прийняття відповідних рішень.
Також в листі вказано, що згідно ЗУ «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» організація контролю за вміст радіонуклідів, що містяться в будівельних матеріалах та відповідальність за захист населення належить до повноважень місцевих органів виконавчої влади. А випадки порушень норм радіаційної безпеки , санітарних правил роботи з радіоактивними речовинами підлягають обов’язковому розслідуванню за участю посадових осіб, які здійснюють державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Криворізька місцева прокуратура №3 внесла відомості до ЄРДР за заявою Колесника щодо службового підроблення з боку осіб організації, яка здійснювала постачання матеріалів для ремонту фасаду школи. Адже про перший клас граніту мова не йде за результатами перевірок. Для облицювання використали другий, а місцями й третій клас, хоча у сертифікаті йдеться про перший. Заявником кримінального провадження виступає лідер криворізького «Укропу». Цікаво, чи залучать до даної справи та до відповідальності дирекцію Токівського родовища, яка надала липовий сертифікат? Пана Катриченка, або його тимчасового близнюка пана Терещенка? Директорку школи мистецтв?
У відповідь на запити потенційні відповідачі влаштували такий собі пінг-понг. В Центрально-міській районній у місті раді кажуть звернутися до відділу житлової політики та благоустрою виконкому міської ради. Ті – до керівництва школи. Директорка поки не має часу складати правильні відповіді. Каже лишень, що вона не фахівець в будівельній справі, і взяла той сертифікат, який дали. Будемо сподіватись, що поки прокуратура відшукає винних, жодна дитина не постраждає від граніту, що фонить.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий