1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Активісти у Черкасах досить чітко розжували, чому не приймають «подарунок» від Кривого Рогу в особі Валерія Лютого

071116 13

Автомайдан-Черкаси, 5 ноября в Черкасская область, Черкассы •
Після вчорашніх буремних подій пройшла ніч, емоції вщухли і можна з холодною головою зробити висновки. Ось що ми маємо в «сухому залишку»:
1. Валерій Лютий не достойний обіймати посаду начальника ГУНП в Черкаській області. Знайомство з Лютим на 100 відсотків підтвердило всю ту негативну інформацію про нього, яку ми взнали до зустрічі:
- боягуз (2 години ховався в бухгалтерії);
- брехун, причому не соромиться брехати в очі сотні людей одночасно;
- слабкі розумові здібності (на тестуванні з логіки отримав принизливих 14 балів) – треба бути повним ідіотом, щоб зразу ж заявити черкаській громаді про захоплення адмінбудівлі ГУНП, до якої нас впустили за командою заступника начальника Національної поліції генерала Руденка О.О;
- на жодне питання не дав адекватної чіткої відповіді.
2. Саме Arsen Avakov саботує реформу поліції. Тому, що Лютий – це стовідсоткова кандидатура Арсен Аваков (Arsen Avakov). Призначення на ключові посади осіб всупереч думки громади, підбір кандидатів не за діловими та професійними якостями, а за принципами особистої відданості, говорить про те, що пан Аваков не збирається міняти стару прогнившу систему, а лише красиво говорить про реформу.
Призначення на високу посаду поліцейського, який не пройшов атестацію, повністю дескридетує саму атестацію, як поняття, як інститут, як засіб очищення. Потрачені колосальні кошти західних партнерів на організацію її проведення, купа зусиль, часу, хвилювання – це все перекреслено одним розчерком пера на наказі про призначення Лютого. Це все профанація.
Товариші американці, не давайте більше грошей Авакову, він все одно їх про@ре!
3. Поза страуса Черкаської ОДА! Черкаська громада так і не дочекалась жодної реакції від керівництва області. А й правда, пане Юрій Ткаченко, чого туди лізти, якщо там не йде мова про землю, або розпил бюджету. Не цікаво. Громада сама розбереться з МВС України.
Так от, наші вимоги залишаються чіткими:
- Скасувати наказ про призначення Лютого В.В. на посаду начальника ГУНП в Черкаській області;
- В найкоротший термін підібрати кандидатуру очільника поліції Черкаської області шляхом відкритого конкурсу з широким залученням громадськості регіону. Основні вимоги до кандидата:
- людина не з системи, чесна, порядна, патріот, уміє повести за собою людей, користується авторитетом та повагою громади (наприклад, такий, як Вадим Лісничук). Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу!
Попереджаємо, що у разі повторного ігнорування вимог громади та намагання втиснути в крісло начальника ГУНП в Черкаській області Лютого, або ще якийсь інший «нафталіновий непотріб», і шини вже будуть палати не в Черкасах, а в Києві на Богомольця 10. І буде вже не 100 чоловік, а на багато більше і ми вже будемо вимагати звільнення з посади міністра Арсен Аваков (Arsen Avakov). Дуже не хочеться, щоб через таку нікчему, як Лютий, розгорівся черговий майдан.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар