1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє голова Металургійної в Кривому Розі райради Геннадій Шаповалов, віддати данину поваги загиблому герою зібрались сотні небайдужих мешканців міста

19 жовтня 2016 року у КЗШ №26 Кривого Рогу відбулось відкриття меморіальної дошки на честь військовослужбовця рядового Збройних сил України Реви Олександра Валерійовича, який загинув під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України.
Третього лютого 2015 року, у ході четвертої хвилі мобілізації, Олександр Рева був призваний на військову службу. Він гідно ніс службу у військовій частині А 3132, а потім в підрозділі 26-ої окремої артилерійської бригади в зоні антитерористичної операції на Сході України.
Загинув 4 березня 2016 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО. Рідні та близькі запам’ятали його як наполегливу та відповідальну людину, чуйного і турботливого чоловіка і батька.
Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно).
Вшануймо пам'ять Реви Олександра та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої держави. Вічна пам'ять героям!

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Прес-служба Металургійної в Кривому Розі райради

Добавить комментарий