1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

14 жовтня 2016 року – потрійне свято! День Захисника України, День Козацтва по Покрова Божої Матері, покровительки українського козацтва. Сайт Весь Кривий Ріг вітає всіх, хто має відношення до цих свят, і передає офіційні вітання від політиків та політичних сил

141016 11

Об'єднання "Самопоміч" - Кривий Ріг
Щиро вітаємо українську громаду, а, особливо наших мужніх воїнів, які нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України з Днем захисника України та святом Покрови Божої Матері –покровительки українського козацтва.
Зичимо нашим воїнам міцності духу та довгих літ життя. Разом з усім народом України звертаємо свої молитви до Пречистої Божої Матері, аби Вона захистила нашу землю від нещастя. Просимо про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу.
Допомогай нам здолати ворогів та благослови нашу Україну миром!

СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг щиро вітає всіх захисників України!
Наші серця сповнені вдячності всім вам - тим, хто не злякався, не ховався і не тікав. Усім, хто в цей непевний час став до лав війська, аби захищати нашу країну. Ми добре розуміємо, що саме завдяки вашому подвигу і героїзму тих, хто віддав своє життя в цій війні, ми можемо мати надію на майбутнє. Дуже цінуємо те, що ви робите, і відчуваємо величезну відповідальність не змарнувати цю можливість – побудувати розвинену, сильну, безпечну, заможну, самоврядну країну. Над цим працюємо і будемо працювати.
Зі святом вас, українські воїни!
Віримо, що ваші зусилля недаремні.

Олександр Макаренко, депутат міськради Кривого Рогу, БПП Солідарність
Шановні захисники України, солдати, офіцери Збройних сил!
Свято 14 жовтня, День Пресвятої Богородиці, свято що має глибоке коріння, свято українських козаків, вояків Української повстанської армії.
Наша країна пройшла складний історичний шлях до здобуття незалежності, проте і зараз, Український народ вимушений відстоювати своє право на майбутнє, право на рідну землю, мирне небо для дітей та батьків.
Сьогодні, саме завдяки Збройним силам України існує наша країна, а завдяки нашим військовим, існує боєздатна, міцна армія.
Дякую тим солдатам та офіцерам, які захищають наші домівки, оберігають наш спокій.
Щиро бажаю Вам здоров’я, родинного щастя та миру.
Зі святом шановні захисники! Слава Україні!

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар