1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Юрій Милобог, який останнім часом активно просував поріг до ПроЗоро в 10 тисяч гривен, накреслив ще одну проблему, якою збирається займатись серйозно і довго...

061016 3

- Чому саме ця тема зацікавила вас?
- Почався навчальний рік. Пройшли перші батьківські збори. Телебачення, преса, соціальні мережі наповнилися сюжетами, збуреннями, зверненнями батьків навчальних закладів на незчисленні збори до уявних фондів шкіл, фондів дитячих садків, класів, груп, ремонтів, миючих, дарунків: «Що нам робити? З нас вимагають гроші!». «Чорна», не облікована готівка ходе по рукам від «батьківських трійок» до керівників навчальних закладів. Невже це все не бачать, не чують керівники відділів освіти та управління освіти міста?! Чують, бачать і знають. Але «ловити рибу в каламутній воді» набагато легше...

- І що робити?
- Для того, щоб побороти цю практику, потрібна ПРОЗОРІСТЬ: Прозорість формування потреб закладів, Прозорі залучення додаткових коштів, Прозорість отримання коштів, Прозорість іх використання і що не менш головне, це КОНТРОЛЬ.
Мною зареєстровано проект рішення про Порядок отримання, використання та обліку благодійних внесків і пожертв закладами освіти Криворізької міської ради.
Мета проекту не створити нове, а структурувати-об'єднати діюче законодавство, та запровадити єдиний механізм для упорядкування питання благодійних внесків і пожертв ДЛЯ ВСІХ закладів освіти міста.

- Що він передбачає?
- Основні тези проекту:
1. Формування реальних та об'єктивних потреб керівниками навчальних закладів.
2. Заборона збору готівки.
3. Прозоре, відкрите використання коштів, отриманих від благодійників за допомогою відкриття кожним закладом освіти власного рахунку у казначействі.
4. Прозоре отримання та оприбуткування дарунків у вигляді послуг або матеріальних цінностей.
5. Звітність за допомогою сайтів та дошок оголошень, для тих, хто не користується інтернетом.
6. Створення комісії для розгляду звернень батьків та контролю за питанням благодійності.

- Якщо батьків школярів зацікавить ця інформація, якщо вони потребують депутатської допомоги, як з вами можна поспілкуватись?
- Відгуки та пропозиції надсилайте на електронну адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте за номером 068-047-47-47

Підготовив до публікації,
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар