1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

24 вереся о 9.00 – збір біля парку Шахтарського на 44 кварталі. Як у Кривому Розі пішохідна зона перетворилася у велодоріжку? Яким чином тепер доріжкою будуть користуватись разом пішоходи і велосипедисти? Щоб дослідити ці питання у Кривому Розі пройде “КРИТИЧНА МАСА”

230916 19

Чергова “Критична маса” Кривого Рогу пройде 24 вересня. Її маршрут складе 20 км. Старт маршруту буде біля в′їздної арки до парку Шахтарський (44кв). За маршрутом велосипедисти зроблять зупинку біля АТБ на 173 кв і далі поїдуть на нову велосипедну доріжку, яка розташована між мікрорайонами Сонячний та Ювілейний. До цього в тому місці була пішохідна доріжка, після реконструкції з’явився знак велосипедної доріжки. Де ходити пішоходам? Не відомо. Нової пішохідної доріжки не збудовано. Як тепер користуватися доріжкою, яка зв’язує два мікрорайона? Саме такі питання підіймають велосипедисти, які приймуть участь у «Критичній масі».

Організатори враховують різну фізичну підготовку майбутніх учасників, тому веломаршрут розділений зупинками, і кожен може долучитися до велопробігу на тому чи іншому відрізку шляху:
• 9:00 – 9.30 – збір біля в′їздної арки до парку Шахтарський (44кв)
• 10:15 – 173 кв. (біля супермаркету «АТБ»)

Фініш «Критичної маси» відбудеться у парку Героїв, де будуть проводитись дитячі змагання «Чудернацькі перегони». Багато велосипедистів нададуть волонтерську допомогу, організаторам змагань.

«Критичну масу» здійснює криворізька ГО “Ukrainian Bike Family” у межах проекту "Популяризація безпечного та сталого транспорту у Східній та Центральній Україні”. Проект реалізовується у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій (підконтрольні Україні території) та Харківській областях за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Координують проект ГО “Асоціація велосипедистів Києва” та PR-аѓенція “Bagels & Letters”.

ДАТА: 24.09.2016,
СТАРТ: о 09:00 Парк Шахтарський 44кв (Біля в′їздної арки)
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: об 11.00 на доріжці розташованій між двома мікрорайонами Сонячний та Ювілейний.

Максим Соколовський,
Заступник голови ГО “Ukrainian Bike Family”
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар