1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как то так сошлись звезды, что только за последние три дня сайт Весь Кривой Рог получил в распоряжение несколько фото о том, как комфортно и безопасно жителям города в весьма оживленных местах...

Фото 1 – Роман МОРОЗОВ, один из основателей Шелтер+, сфотографировал главный вход в Покровский в Кривом Роге райсовет (бывший Жовтневый). Фото сделаны 16 сентября 2016 года. Посетителям рекомендуется ходит по центру, в крайнем случае пользоваться тростью - за надежность перил администрация ответственности не несет...

Фото 2 – Ирина ПЕРЕТЯТЬКО поделилась фотографией одного из главных входов в мэрию, а именно в Управление соцзащиты, сопроводив своим мнением:
- Це вхід до Міського управління соцзахисту... Жодної вказівки як потрапити? Зясувала ледве-ледве, що через головний вхід до Міськради, а це для літніх людей, інвалідів туди й назад йти десь мабуть з кілометр... Гарний соцзахист?

Фото 3, 4, 5, 6 – завершает нашу «экскурсию» депутат горсовета Юрий Цюпа. Фото от 17 сентября 2016 года. И той же датой идет сопроводительная «записка»:
- Ворота міста. Якщо Ви наберете це словосполучення в гугл, то отримаєте безліч фото, якими пишаються міста країни. Де-юре, в нашому місті є повітряні ворота (аэропорт), залізничні (аж дві станції) і чотири автомобільні.
Поговоримо про один із автомобільних воріт - Дніпровьске шосе. Центральний в'їзд зі сторони Дніпра, справа "Бізнес-букет", зліва міст (естакада). Саме цей міст стоїть в плані на капітальний ремонт.
То в чому суть, запитаєте Ви. Вона схована за простою відсутністю декількох прольотів перил, які вже досить тривалий період відсутні на мосту. І якщо, не дай Бог, не місцевий перехожий, людина похилого віку або навіть у стані алкогольного сп'яніння не втримається і впаде з висоти метрів 12? Хто тоді буде нести відповідальність за здоров'я та життя людини?
- Відповідь проста - посадові особи управління благоустрою та житлової політики міста. Адже на постійних комісіях по ЖКГ це питання більше місяця назад піднімалось і акцентувалося питання про занесення в протокол. Усні завіряння були надані, та на цьому все й скінчилося. Невже так довго приварити тимчасові поручні або встановити декілька блоків?

Подготовил к публикации
Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар