1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

З року в рік рятівники в Кривому Розі проводить Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», метою якої є виховання у підростаючого покоління відповідального ставлення до правил безпеки життєдіяльності та ознайомлення з героїчною професією рятувальника

Нинішній рік також не став виключенням, і сьогодні 15 вересня акцію було проведено в Кривому Розі на території ПК «Металургів» по проспекту Металургів, 7. Отож, на акцію рятувальники запросили дітей з різних шкіл і організували для них виставку пожежно-рятувальної техніки, яка знаходиться на озброєнні пожежно-рятувальних підрозділів міста.
В ході проведення громадської акції співробітники ДСНС України в Кривому Розі розповіли школярам про свої бойові будні, пожежі та інші надзвичайні ситуації, що виникають на території міста, а також наголосили на необхідності дотримання правил безпечної поведінки вдома, в школі та під час відпочинку.
Всі бажаючі мали змогу оглянути спеціальну техніку та спорядження рятувальників, а вогнеборці при цьому ще й розповідали про їх призначення і тактико-технічні характеристики. Діти з цікавістю слухали, що їм розповідали і з задоволенням фотографувалися на пам’ять з рятівниками біля пожежно-рятувальних автомобілів.
Натомість після завершення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» дитячі та юнацькі художні колективи в приміщенні того ж таки ПК «Металургів» Кривого Рогу привітали рятувальників міста з наступаючим професійним святом – Днем Рятівника. На урочистих заходах були присутні представники місцевої влади, духовенства, Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, начальники Криворізького міського управління та 3 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області і, власне, самі рятувальники. Найдостойніший вогнеборців нагородили грамотами і цінними подарунками.

Сергій НИЖНИК,
ДСНСУ в Кривому Розі,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото - ДСНСУ в Кривому Розі

Додати коментар