1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

На початку вересня 2016 року відбулася офіційна презентація проекту "Створення центру психологічної реабілітації як складової забезпечення соціальної підтримки та інтеграції учасників АТО з громадою міста»", що реалізується в рамках цьогорічного конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет" в Кривому Розі

Даний проект був поданий ГО "Криворізьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців", підтриманий криворіжцями та зайняв в рейтингу переможців конкурсу 10 місце. Керівник проекту – Сторожук Інна, виконавчий директор організації-заявника Домрачева Олена.
Головне завдання проекту - створити в Кривому Розі центр, де буде надаватися кваліфікована психологічна допомога учасникам АТО та їх сім'ям, аби впоратися з наслідками пережитого стресу та навчитися жити в нових умовах.
Не випадкова і назва центру "Я вдома", що символізує кінцеву мету його діяльності – дати можливість відчути хлопцям, що повертаються з АТО, себе по-справжньому вдома, в колі рідних та друзів.
На презентації були присутні партнери проекту та інші зацікавлені організації – представники ГО "Всеукраїнська асоціація бойових дій та ветеранів АТО", ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя", управлінь праці та соціального захисту населення районів міста та КП "Інститут розвитку міста".
У команди проекту, серед яких вже 3 кваліфікованих психологи, далекоглядні плани – займатися не лише реабілітацією окремих воїнів та їх сімей, а й громади міста в цілому, адже проблема подій на Сході країни та Криму торкнулась кожного з нас і потребує комплексного підходу.
Отож, якщо серед Ваших рідних, друзів чи знайомих є учасники АТО, що потребують психологічної допомоги , Центр гостинно чекає на них за адресами:
- вул. Володимира Бизова (Якіра), 5
- бульвар Європейський (Кірова), 3.
Телефони для довідок та запису на консультацію:
068-422-41-17; 067-925-80-35.

Інститут розвитку міста Кривого Рогу,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото - Інститут розвитку міста Кривого Рогу

Добавить комментарий