1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Щоб привернути увагу населення до впровадження енергоефективних заходів цього тижня активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційні зустрічі в трьох містах-партнерах проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» – у Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді

40916 4

Незабаром похолодання повітря призведе до збільшення використання електрики, а початок опалювального періоду відзначиться збільшенням сум у платіжках за тепло. Крім того, орієнтовно через два місяці завершиться період зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Тому проведення заходів з енергоефективності у власній оселі актуальне саме сьогодні, до початку опалення будівель.
На цьому наголошували представники Громадянської мережі ОПОРА, розповідаючи мешканцям Дніпропетровської області про особливості термомодернізації будівель та державні програми, які дозволяють заощадити кошти завдяки співфінансуванню впровадження енергоефективних заходів. Враховуючи велику вартість проведення таких робіт, людей особливо цікавили умови отримання «теплого кредиту».
«В останні два роки суттєво зросли тарифи для населення на житлово-комунальні послуги та енергоресурси: на воду, електрику, газ. Це суттєво впливає на сімейний бюджет. Під час цієї інформаційної кампанії в містах-партнерах Проекту USAID намагаємося привернути увагу мешканців багатоквартирних будинків до раціонального використання енергоресурсів та наводимо приклади заходів з енергоефективності, які необхідно провести для зменшення витрат на оплату комунальних послуг», – повідомив місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.
Крім того, у Дніпрі Вадим Головченко розповідав про спеціалізовані торгові центри, в яких можна придбати енергоефективні матеріали та оформити позику за державною програмою.
Усі учасники інформаційних зустрічей отримали буклети з інформацією про урядові програми підтримки енергоефективних заходів, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
067 850 65 92

Анастасія РОМАЗОВА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар