1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Чому криворізький електротранспорт пристосований не для всіх? Де будується перша велодоріжка?: Такі питання, як «Чому криворізький електротранспорт став точкою дискримінації?», «Чому трамваї Львова пристосовані для людей з інвалідністю, а у Кривому Розі – ні?», «Де саме будують першу велодоріжку й на які норми та ДБН спираються будівники?» знову збирають велосипедистів на Критичну Масу. Цього разу вона має стати наймасштабнішою й найгарячішою за всю історію криворізького велоруху та руху за право людей на вільне пересування містом.

260816 28

27.08.2016, о 10:00, Міська лікарня №8 (біля входу у «VARUS»)
Найдовша “Критична маса” Кривого Рогу пройде 27 серпня. Її маршрут складе 29 км. Проте організатори враховують різну фізичну підготовку майбутніх учасників, тому веломаршрут розділений зупинками, і кожен може долучитися до велопробігу на тому чи іншому відрізку шляху:
• 9:30 – збір поблизу міської лікарні №8 (біля входу до супермаркету «VARUS»)
• 10:30 – біля арки парку Шахтарський (44кв.)
• 11:15 – 173 кв. (біля супермаркету «АТБ»)
• 12:50 – Міський автовокзал

Старт маршруту відбудеться поблизу Міської лікарні №8 (біля входу до супермаркету «VARUS»), а фінішує велоколона у парку Мершавцева. Нагальні питанні, які знову об’єднали велосипедистів це «Де саме і яким чином будують першу велодоріжку Кривого Рогу?», «За якими нормами та ДБНами відбувається будівництво?», «Чому у ряді українських міст трамваї почали пристосувати до потреб людей з інвалідністю, а у Кривому Розі – ні?», «Чому директори КП «Швидкісний трамвай» й «Міський тролейбус» не хочуть брати на себе відповідальність й модернізувати застарілу систему транспорту Кривого Рогу?».
27 серпня всі охочі зможуть проінспектувати майбутню велодоріжку та оцінити її комфортність, а також стати учасниками акцій, які будуть проводитися у рамках кампанії «Транспорт для всіх». Нагадаємо, на попередній Критичній масі велосипедисти спробували зайти до тролейбусу й до станції швидкісного трамваю з велосипедами. У тролейбусі це вдалося, проте з чварами й історією про те, як попередню кондукторку звільнили з роботи саме за те, що впустила до тролейбусу велосипедиста. В метро ж з одного входу на станцію “Проспект Металургів” учасника акції пропустили, але змусили розбирати велосипед, з іншого входу на ту ж саму станцію навіть в розібраному вигляді велосипед проносити заборонили. Докладніше цю історію ви можете переглянути на YouTube «Транспорт для всіх». Цього разу організатори планують наочно продемонструвати «створені комфортні умови» у електротранспорті для людей з інвалідністю й батьків з дитячими візками.

Кампанію “Транспорт для всіх” здійснюють криворізькі ГО “ВЕЛОКРИВБАС” та “Ukrainian Bike Family” у межах проекту "Популяризація безпечного та сталого транспорту у Східній та Центральній Україні”. Проект реалізовується у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій (підконтрольні Україні території) та Харківській областях за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Координують проект ГО “Асоціація велосипедистів Києва” та PR-аѓенція “Bagels & Letters”.

Контакти:
Аріна Орлова,
менеджерка проектів ГО «Велокривбас»
+380 (067) 796 49 82,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь кривий Ріг

Додати коментар