1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

У середу, 17 серпня, за ініціативою руху «Сильні громади» у Кривому Розі відбудеться круглий стіл на тему: «Рейтинг прозорості місцевих рад»

160816 32

Активісти руху «Сильних громад» провели аналіз діяльності органів місцевого самоврядування на предмет відкритості, прозорості та ефективності комунікації місцевого самоврядування, використавши методологію що складається із 132 критеріїв. Основним завданням аналізу було виявлення проблем діяльності органів місцевого самоврядування, рівня його комунікації з громадянами та відкритості роботи. Спікери також розкажуть про форми участі громадськості у прийнятті важливих рішень та варіанти співпраці об’єднаних громад із місцевою владою.
«Сильні громади» провели аналіз та презентували результати дослідження в 11 містах Донецької та Луганської областей. У Кривому Розі відбудеться 12-й круглий стіл.
Під час круглого столу учасникам та представникам місцевого самоврядування презентують рекомендації щодо того, як поліпшити відкритість, прозорість та ефективність комунікації місцевого самоврядування. Також, в рамках круглого столу відбудеться обговорення важливих проблем громади та буде запропоноване об’єднання зусиль активної громади і місцевого самоврядування до їх вирішення.
Час проведення: 17 серпня 2016р., 11.00-13.00
Місце проведення: «Центр громадських ініціатив», м. Кривий Ріг,. вул. Чкалова, 1-б
Спікерами круглого столу виступлять:
Валентин Краснопьоров – регіональний координатор руху «Сильні громади»
Наталя Рижкова – юрист руху «Сильні громади»
Павло Островський – редактор газети «Сильні громади»
Марія Середа – координатор руху «Сильні громади»
Рихліцький Володимир – журналіст руху «Сильні громади»

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.
Додаткова інформація:
0973860509 – Євген
0633065555 – Павло
Наш сайт: gromady.dn.ua

Юлія НАБОК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар