1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

10 серпня 2016 року в зону АТО з Кривого Рогу вирушила ще одна машина, яка доставить бійцям 17-ї танкової бригади протикумулятивні захисні екрани. Це вже друга партія додаткового захисту для криворізьких танків, виготовлена волонтерами організації «Допомога армії своїми руками» за підтримки нашого депутата Костянтина Усова

Коли волонтери зіткнулися із нестачею витратних матеріалів для виготовлення спеціальних кріплень до захисних решіток, вони звернулися по допомогу до нардепа, і Костянтин Глібович вирішив питання. Це дало змогу волонтерам не припиняти робіт, аби забезпечити всі криворізькі танки, що знаходяться на лінії фронту, додатковим захистом.
Захисні екрани приймають на себе основну частину кумулятивного заряду в разі потрапляння в танк боєприпасу. Це в свою чергу значно підвищує безпеку бойової машини та її екіпажу.
- Держава не змогла повністю вчасно доукомплектувати техніку, щоб забезпечити нашим бійцям в зоні АТО весь необхідний захист, і це завдання взяли на себе волонтери. Вони працюють майже цілодобово, аби наші хлопці мали можливість нести службу в більш безпечних умовах, і я пишаюся тим, що теж роблю свій внесок в загальну справу допомоги армії, - сказав Костянтин Усов.
Разом з сьогоднішньою партією на схід вже відправлено 85% від необхідної кількості протикумулятивних екранів. Решта виготовлять найближчим часом, таким чином, спільний проект волонтерів і Костянтина Усова щодо обладнання додатковим захистом всіх бойових машин 17-ї танкової бригади, буде виконано до кінця серпня.

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий