1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Кривого Рогу Юлій Морозов не дуже радіє «депутатській перемозі», запитує – чи нормально те, що питання фінансування закладів освіти вирішуються в ручному режимі, а програми планових ремонтів не існує...

- Типовий депутат би цим пишався, але мені воно не подобається, - починає розповідь депутат від Сили Людей Юлій Морозов.
- Звернулися до мене 2 місяці тому працівники дитячого садочку №264, що в районі кільця Артема. В цьому закладі функціонує єдина в місті група для дітей з вадами слуху, до того ж цілодобова. Специфічні діти, яким треба особливий нагляд, до того ж проводять в садочку більшість ночей. Передали листа від батьківського комітету з проханням посприяти в заміні вікон, - продовжує Морозов.
Від персоналу в групи гостей залишились приємні враження. Адекватні старанні люди, в садочку чистенько і охайно, хоч і бідненько. З вікнами - реальний сум, щілини такі, що вже "ремонт скотчем" не рятує.
- Я думав, що ми своїми силами допоможемо, але коли побачив обсяги, зрозумів, що, на жаль, на сьогодні це не наш варіант. Довелося піднімати кіпіш на комісії міськради, тєрєбіть освіту, розмовляти з працівниками виконкому. До того ж, це все співпало з усім відомими змінами в управлінні освіти. Скорочуючи історію, скажу, що позавчора мені повідомили, що вікна поміняли. Правда чомусь не в тій групі №7, а в інших класах. Довелося ще трошки поактивничати і сьогодні - знов дзвоник від виховательки - приїхали заміряти вікна саме в потрібних кімнатах і пообіцяли найближчими днями поставити нові вікна! – продовжує депутат.
Перемога? Звичайно, на перший погляд так. І не можна не порадіти за особливих дітей і не подякувати всім причетним. Але що чітко показала ця ситуація? Нормального планування і прозорого вирішення питань нема. Всі рішення приймаються в ручному режимі і залежать від того, наскільки той чи інший депутат чи ще хтось, хто знайде входи/виходи до розпорядників коштів, буде настирливий – крикливий - переконливий. Більше того, "свої" депутати від правлючого Оппозиційного Блоку, можуть отримати більше, тим самим підвищити своє реноме і стати "благодєтєлєм" для тих чи інших груп населення...
- Не можна заперечувати, що головне, щоб справа робилася, і інфраструктура - особливо та, що стосується найбільш незахищених верств населення - ставала кращою.. Але допоки ми не матимемо чітких відкритих для всіх бажаючих механізмів розподілу коштів і взагалі прийняття рішень - говорити про Перемоги на цьому фронті зарано, - робить вивод Юлій Морозов.

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар