1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

13 серпня 2016 року, починаючи з 15.00, в Кривому Розі буде проходити І Відкритий фестиваль авторської пісні імені Кузьми Скрябіна

90816 29

Понад десяток талановитих і відомих в нашому місті бардів виконають свої пісенні твори в стилі знаменитого українського співака і композитора Кузьми Скрябіна на сходинках Палацу молоді і студентів Криворізького національного університету.
- Провести цей фестиваль саме в серпні нам порадив керівник групи «Скрябін», гітарист Олексій Зволинский (Зваля), тому що 17 серпня - день народження Кузьми, - говорить організатор заходу, кореспондент газети «Червоний гірник» Микола Крамаренко. - Співакові в цей день виповнилося б 48 років. Але в Кривому Розі Андрій Кузьменко залишається живим назавжди. У нас він провів, мабуть, один з найяскравіших у своїй кар'єрі виступів, зі сцени повторював, що хоче залишитися в нашому місті ... У пам'ять про світлу людину, справжнього українця-патріота ми назвали сквер ім'ям Кузьми Скрябіна, а тепер ось готуємо фестиваль авторської пісні його імені.
- На випадок, якщо піде дощ, ми люб'язно запросимо виконавців і глядачів в концертний зал Палацу молоді і студентів, - пообіцяв в.о. ректора КНУ Микола Ступник.
Телефон оргкомітету Криворізького фестивалю авторської пісні імені Кузьми Скрябіна: 097-69-15-727.

Тетяна КРАМАРЕНКО,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар