1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Про свій опит спілкування з редактором комунальної газети, що отримує зарплатню за рахунок бюджету, розповів депутат міськради Кривого Рогу Микола Дектярьов. Таке воно життя комунального ЗМІ – чи може критикувати ЧГ тих, хто його годує багато років?

- У зв’язку з відсутністю реагування посадових осіб виконавчих органів місцевого самоврядування на вирішення проблем з благоустрою на вулицях Світлогорська, Байди Вишневецького (Саксаганський район), вирішив направити депутатське звернення до головного редактора комунальної газети «Червоний гірник», з проханням провести власне дослідження і аналіз бездіяльності посадових осіб виконавчих органів місцевого самоврядування у вирішенні питань благоустрою, створення безпечних та комфортних умов для мешканців вищевказаних вулиць, та надати відповідну оцінку бездіяльності посадових осіб виконавчих органів місцевого самоврядування на сторінках чергового випуску комунальної газети «Червоний гірник».
Як видно з письмової відповіді, у головного редактора, який отримує зарплатню від платників податків, немає бажання висвітлювати проблеми які піднімають громадяни нашого міста.
Відповідь мабуть була прогнозованою, але надія все ж таки була….

підготував Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар