1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Людмила Бурман називає цей процес – Зневажлива усмішка криворізького бізнес-підпілля

180716 31

180716 30

У рамках депутатського контролю за справою, пов’язаною із незаконним прийомом металобрухту фізичними особами, разом із депутатом міської ради Антон Петрухин, здійснили ряд зустрічей з керівництвом правоохоронних органів, до компетенції яких належить припинення і профілактика незаконної діяльності.
Із позитиву:
- із депутатами готові спілкуватися на всіх правоохоронних рівнях;
- у будівлі Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (просп. Поштовий, 71) – до непристойності пристойний ремонт;
- стан будівлі Саксаганського РОВД кращий від місця дислокації оперативників Металургійного (Дзержинського) району, але практично відсутні службові телефони.
Факти:
- На підставі інформації від громадян правоохоронці відкрили провадження, дані про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
- Подали депутатське звернення щодо ходу і стану розслідування справи.
- Вивчили Закон України «Про металобрухт».
- Чотири рази вислухали детальне пояснення щодо порядку процесуальних дій і безправ’я правоохоронних органів у конкретній ситуації. Запам’ятали.
- Максим і його адвокат спілкуються із районними правоохоронцями.
Непідтверджені факти:
- Максим (окрім незаконних) є власником кількох офіційних майданчиків прийому металобрухту. Про причини відкриття пунктів незаконного прийому металу можна лише здогадуватися. Дзвінок за одним із оголошень у гаражному кооперативі дозволяє привідкрити інформаційну шпаринку: партію чорного металу вагою від 100 кг у вас приймуть по 3 грн. за кілограм та вивезуть відповідно до узгодженого із вами графіку. Максимально зручно і наближено до клієнта... Здаватимуть метал великими партіями вже по 7 грн. за кілограм (для партій промислового обсягу в тисячі тон) та 3,4 - 3,7 грн./кг в середньому.
Сподівання:
Особу, яка привселюдно бахвалиться нехтуванням Законів, покарають. Хоча б фінансово.
Але питання із заголовку залишається відкритим…

Нагадаємо, в червні група депутатів викликала поліцію, знайшовши в гаражному кооперативі незаконний пункт з приймання металобрухту. Прибувший на місце власник пункту Максим, розповідав, що ніхто йому нічого не зробить...

Людмила БУРМАН,
підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар