1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ! Проїзд у всьому міському транспорті м. Кривого Рогу для Вас - безкоштовний,тільки за пред'явленням посвідчення УБД (АТО), без обмеження в кількості пільгових місць!

60716 24

60716 25

Міський голова Вілкул Ю.Г. надав розпорядження перевізникам в повному обсязі виконувати Закон України про безкоштовний проїзд для учасників бойових дій (АТО ) не тільки в комунальному транспорті, але й в приватному - маршрутках і автобусах міста!
23 червня 2016 року відбулись збори, де були присутні представники транспорту, міськвиконкому і двох громадських організацій, на якому було вирішено питання про одне додаткове пільгове місце для учасників бойових дій (АТО ).
2 липня 2016 року звернулись до міського голови з питанням про повний безкоштовний проїзд без обмежень для бійців,про виконання Закону України по безкоштовному проїзду для учасників бойових дій ( АТО ) і врегулювання даного питання з приватним транспортом-маршрутками і автобусами міста. На що Юрій Григорович дав розпорядження про беззаперечне виконання Закону і врегулювання питання з приватними транспортниками.
Та представники приватного транспорту попросили нас, громадськість і бійців, піти їм назустріч, так як кошти їм ніхто не повертає за пільгові місця, обговорити таку пропозицію - до того додаткового пільгового місця, про яке було домовлено між двома ГО і транспортниками 23.06 на зборах, додати ще повністю безкоштовний проїзд з 09.00 до 16.00.
Між тим, водії будуть толерантно себе поводити себе і не обмежувати в кількості пільгових місць. Це прохання ми винесли на загальні збори громадських організацій 4 липня. Більшістю не було підтримано прохання транспортників.
По розпорядженню міського голови Закон України про безкоштовний проїзд для учасників бойових дій (АТО) виконується в повному обсязі з сьогоднішнього дня і в приватному транспорті - міських автобусах та маршрутках.
Прохання до всіх наших Воїнів - вести себе толерантно з водіями, якщо хтось із них ще не знає чи не розуміє ситуації, роз'яснити спокійно.
Дякуємо представникам приватного транспорту за розуміння і повагу до наших Воїнів! Що, незважаючи на важку економічну ситуацію в країні, Ви допомагаєте нашим Героям, завдяки яким у нас мир та спокій!
Дякуємо всім бійцям та всім громадським організаціям, які займались даним важливим питанням. Дякуємо міському голові, який одразу пішов назустріч з врегулювання даного питання і, в першу чергу,контролем над виконанням Закону України про безкоштовний проїзд для учасників бойових дій (АТО)!
Дорогі наші Воїни!
Не забувайте, будь ласка, посвідчення УБД!
Нехай Господь береже Вас!
Якщо є питання - звертайтесь в Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям!
Пл. Визволення, 2 (09.00-17.00)
тел. 409-16-16
моб. 098-040-84-04

Вікторія САМОЙЛЕНКО,
дайджест
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Лариса 06.07.2016 15:58
А пенсионеры теперь будут платить?
Цитировать

Добавить комментарий