1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Криворізькому центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі в Кривому Розі відбулась зустріч з представником Европейського Фонду освіти, спеціалістом в області управління системою освіти та навчання Мануелем Гальвіном Аррибасом

40716 4

40716 5

40716 6

Обговорено багато питань, стосовно розвитку профтехосвіти в Україні в рамках підготовки Проекту державно-громадського управління профтехосвітою в Україні та пропозицій, щодо внесеня змін до законодавства.
Після огляду навчальної бази навчального закладу, директор Яременко В.М. поділився своїми надбаннями з питань співпраці Центру з партнерами.
В обговоренні взяли участь: Демура Антон Львович - заступник директра департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА; Левченко Дмитро Петрович - перший заступник голови виконкому Покровської районної в місті ради; Лакшина Олена Ігорівна - представник Академії педагогічних наук, національний координатор Европейського Фонду освіти; Кеуш Анатолій Якович - заст. директора ТОВ "Зодчий-КР"; Пахомов Віталій Олександрович - директор по персоналу ПАТ "Північний ГЗК"; Березовский Олександр Миколайович - заст. директора ПАТ "Криворіжіндустрбуд".

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар