1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

А насправді, чому сталось так, що скандальне рішення назначити заступником мера Кривого Рогу Євгена Удода співпало з відключенням води в трьох районах міста? Може це знак зверху – нічого гарного з цієї справи не вийде?

250616 26

Прес-реліз Об'єднання "Самопоміч" - Кривий Ріг:
Криворізька «Самопоміч»: «МІСЬКВИКОНКОМ ПЕРЕТВОРЕНО НА ПРИТУЛОК ДЛЯ ПОЛІТИЧНИХ БІЖЕНЦІВ»
Фракція «Самопомочі» у міській раді не підтримала рішення про внесення змін до складу міського виконавчого комітету. Свої голоси «проти» дали 5 із 5 присутніх у сесійній залі депутатів. У роботі другого пленарного засідання червневої сесії міськради не взяли участь депутати Ольга Бондаренко та Євген Дудка.
На думку депутатів, безпідставним є збільшення чисельності міського виконавчого комітету, яка була визначена на початку скликання, з 15 до 16-ти осіб.
Олександр Фіщенко свого часу вводився до складу виконкому як перший заступник міського голови. Звільнившись з посади за власним бажанням, він мав би автоматично вибути зі складу виконкому. Якби, звісно, саме під нього не було змінено чисельний склад колегіального органу.
Не підтримано рішення і в частині введення до складу виконкому Євгена Удода. При його призначенні на посаду першого заступника міський голова Юрій Вілкул виявив протиправну бездіяльність, не оголосивши конкурс на заміщення вакантної посади.
- Перший заступник міського голови входить до складу виконкому за посадою. А як конкретна особа має посісти цю посаду? Адже всі члени територіальної громади мають право на рівний доступ до служби в органах місцевого самоврядування, а реалізується це право через участь у конкурсі. І Євген Удод не єдиний на велике місто, хто має досвід і знання, аби бути ефективним на службі в органах місцевого самоврядування. Та є рівні, а є рівніший. Він же - фігурант «чорної каси» Партії регіонів з сумою в 1,4 мільйона доларів. Він же особа, якою мало б активно цікавитись Національне антикорупційне бюро.
Криворізький виконком на сьогодні став притулком для політичних біженців, це політбюро Партії регіонів-Опоблоку. Орган, який не має високої суспільної легітимності, з самого початку створений у не правовий спосіб - і скоро своє слово у цьому питанні скаже суд в адміністративній справі за нашим позовом, - сказала у сесійній залі депутат Наталя Шишка.
38 голосів «за» оновлений склад виконкому включно зі старим та новим першими заступниками у сесійній залі знайшлось. Та приймати оплески на свою адресу колишньому голові Дніпропетровської обласної ради Євгена Удоду довелось під вигуки «Ганьба!» від громадян. Вболівали у сесійній залі за легітимізацію свого соратника в якості правої руки мера Вілкула народні депутати Андрій Гальченко, Костянтин Павлов на Дмитро Шпенов.
Тим часом муніципальна гвардія у фойє міськвиконкому стримувала розлючених мешканців міста, які з відром прийшли у міськвиконком влаштувати своїм керманичам «холодний душ», бо в 30-градусну спеку без води напередодні вночі залишилось 4 лікарні, 18 шкіл, 23 дитячих садки та 799 багатоквартирних будників.
Криворізькі дотепники того ж дня видали на-гора нову криворізьку народну мудрість: «Хто взимку стояв у черзі за 500 гривнями, той у спеку стоїть у черзі за водою».
Втім, з розгортанням подій ситуація стала все більше нагадувати інформаційну технологію по перебиванню одного негативного інформприводу (голосування за Удода) іншим, більш сильним (відключення води). В усякому разі, всі ті, хто у соцмережах писав би пости про «заслуги» Євгена Удода перед громадянським суспільством, переключились на більш злободенну проблему.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий