1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Перший будинок в нашому Кривому Розі, який провів Збори співвласників, - вулиця Міжпланетна, 8

70616 1

70616 2

Я разом з представником будинку Костянтином їздила в міськвиконком, здавали Протокол Зборів в приймальню для громадян (132 кабінет).
Ну, а як же?! Перший будинок - перший Протокол!
Ще не пройшло п'яти днів, які передбачені законом, а Костянтину вже зателефонували, попросили отримати відповідь. Протокол повернули на доопрацювання. І це було об'єктивно, там дійсно були помилки.
Після доопрацювання Костянтин звернувся до спеціалістів УБЖП (каб. 426), де у нього перевірили Протокол, сказали, що все добре.
І потім він його знову здав в 132 кабінет... А далі...
А далі Протокол зборів в порушення і ЗУ, і ряду положень, чомусь було перенаправлено в Покровський (Жовтневий) виконком як звичайне звернення громадян.
І було це зроблено ... управлінням УБЖП, яке вже знало, що це за протокол, для чого він і що на п'ятий день потрібно надати представникам будинку повідомлення про прийняття Протоколу Зборів співвласників на зберігання.
А ой як цього не хочуть шановні владні чиновники та приватні управителі! Так не хочуть, щоб люди дізналися, що є можливість і ОСББ не створювати, і в економічну залежність від приватних управителів не потрапити!
Тому прийшлось звернутися до пана міського голови з наступним депутатським зверненням (дивись фото).

Ірина ТУРОВСЬКА,
депутат Дніпропетровської облради,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар