1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Щороку в перший день літа в Кривому Розі відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань

20616 3

20616 2

20616 1

Прагнемо, щоб діти Кривого Рогу росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Криворізька міська організація Радикальної партії Олега Ляшка привітала дітей комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» з їх професійним святом Міжнародного захисту дітей, подарували солодощі, засоби гігієни, іграшки та газонокосарку, якої так не вистачало закладу для благоустрою території в 2Га. В знак подяки діти влаштували гостям цікавий концерт.
Окрема подяка Кожадей Т., Шабельник І., Квартюк Т., Брик С., Прохода С., Артеменко А. та всім партійцям завдяки яким міська організація РПЛ має змогу підтримувати дітей в цей нелегкий час.

Радикальна Партія Ляшка – Кривий Ріг
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар