1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Майские праздники принесли тепло. И уже тянет искупаться, освежиться, поваляться на бережку... Но следует помнить – Кривой Рог – город промышленный, и не всякий водоем безопасен для здоровья!

300416 10

300416 11

300416 12

В Кривом Роге многие водоемы имеют искусственное происхождение и созданы в промышленных целях, то есть имеют предназначение «отстойник». Как отстойники водоемы используют не только промышленные предприятия, но и коммунальные. Например, для слива канализационных стоков...
Поэтому сайт Весь Кривой Рог и Служба Гражданской защиты населения Долгинцевского района предупреждают!

Озеро Солоне не призначене для купання!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ та КРИВОГО РОГУ!Озеро Солоне це штучно створений резервуар для прийняття дренажних вод з бульвару Вечірній, вулиці Дніпропетровське шосе та не призначене для купання. Поруч з озером розташовані каналізаційні насосні станції №16, 57, 82 КП «Кривбасводоканал», стічні води з яких у разі аварійної ситуації надходять безпосередньо у водоймище і можуть послужити джерелом його забруднення.
Дзеркало озера є анафілогенною зоною (місцем виплоду комарів), які можуть послужити джерелом виникнення небезпечного захворювання – малярії.
Крім того, згідно з ГОСТом 17.1.5.02-80 «Гигиенические требования к зонам рекреации водних объектов» для організації зони відпочинку необхідні наявність під’їзних шляхів, підходів до води, небезпечний рельєф дна та інше.
З наступаючим Вас святом. Святкуйте без надзвичайних подій.
СЛУЖБА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ

Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар