1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вы заплатили все налоги? Южная Налоговая Кривого Рога напоминает, какие платежи нужно оплатить 19 и 20 апреля!

190416 8

До уваги підприємців!
19 квітня 2016 року останній день сплати:
- єдиного внеску на загально-обов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування за I-й квартал 2016 року;
- авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами – підприємцями, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування
Криворізька південна ОДПІ

Граничні терміни звітування у квітні 2016 року
20 квітня останній день подання:
- декларації акцизного податку за березень 2016 року;
- податкової декларації з ПДВ за березень 2016 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;
- податкової декларації рентної плати за березень 2016 року з розрахунком:
рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;
рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;
рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;
- податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за березень 2016 року платниками, які обрали місячний період для звітування, та за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі у березні 2016 року;
- звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (форма №Д4 (місячна)) за березень 2016 року;
Криворізька південна ОДПІ

Терміни сплати податків у квітні 2016 року
20 квітня останній день сплати:
- авансового внеску з єдиного податку за квітень 2016 року платниками, віднесеними до першої та другої груп;
- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за березень 2016 року (крім гірничих підприємств)
- доплати (за потреби) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби після реалізації тютюнової продукції за березень 2016 року*
*Увага! Виробники тютюнових виробів здійснюють авансову сплату акцизного податку при придбанні марок акцизного податку у сумі, розрахованій з урахуванням мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку на тютюнові вироби та ставок податку, що діють відповідно до норм Податкового кодексу України.
Криворізька південна ОДПІ

«Сервісно – видавничий центр» запрошує до Одеси на семінар!
З метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів запровадження змін до податкового законодавства, 22 – 23 квітня 2016 року у м. Одесі відбудеться семінар для платників податків на тему: «Офіційно про податкові новації – 2016». Семінар проводиться державним підприємством «Сервісно – видавничий центр» за участі фахівців ДФС.
Отримати більш детальну інформацію про умови проведення семінару та програму заходу можна на сторінках журналу "Вісник. Право знати все про податки і збори" (http://www.visnuk.com.ua/ua/seminars/id/5) або за телефонами: (067)506-32-64. (096) 374-14-35, 067-506-58-92.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Шановні громадяни – платники податків! Своєчасно декларуйте доходи, отримані у 2015 році!
Криворізька південна ОДПІ звер тається до громадян не відкладати декларування доходів, отриманих у минулому році, на останній день. Запрошуємо завітати у зручний для вас час до центрів обслуговування платників (далі – ЦОП) за місцем свого проживання, де створені всі необхідні умови для подання податкових декларацій про майновий стан і доходи (далі – декларація). Звертаємо увагу, що для комфортного звітування громадян ЦОПи працюють з подовженим режимом роботи та по суботах з 9.00 год. до 16.00 год.
Нагадуємо, що декларування доходів фізичними особами – платниками податків за результатами 2015 року здійснюється за новою формою декларації, в якій об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору.
Кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення декларацій та допомогу при її заповненні у податковому органі за місцем податкової адреси платника податків.
Криворізька південна ОДПІ

До уваги платників акцизного збору
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 №49, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за №340/28470 (далі – Наказ №49) затверджені: нові форми звітів щодо виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів і порядки їх заповнення. Заповнення форм звітів здійснюється з використанням кодів продукції та кодів адміністративно-територіальних одиниць згідно з додатком до цього Наказу.
Наказ №49 набирає чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування, тобто 21.04.2016 (опубліковано в офіційному бюлетені «Офіційний вісник України» від 22.03.2016 №21). Наказ №49 з додатками до нього розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/67556.html
Крім того, звертаємо увагу, що бланк декларації з додатками до неї розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) у розділі електронних сервісів «Декларування громадян» за посиланням: http://sfs.gov.ua/others/deklaruvannya-gromadyan
Криворізька південна ОДПІ

До уваги платників податків!
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, що Акредитований центр сертифікації ключів Інфор- маційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД) на головній сторінці офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД у розділі «Новини» за посиланням http://acskidd.gov.ua/news повідомив про відновлення роботи деяких віддалених пунктів реєстрації користувачів. З метою розширення мережі представництв АЦСК ІДД було проведено частковий перерозподіл власних ресурсів, у зв’язку з чим з 01.04.2016 відновили свою роботу деякі віддалені пункти реєстрації користувачів.
Криворізька південна ОДПІ

До уваги користувачів РРО!
Шановні власники реєстраторів розрахункових операцій та програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі – ПТКС), які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, купівлю-продаж іноземної валю ти, операції з приймання та переказу готівки через ПТКС, у зв’язку зі змінами у законодавстві ГУ ДФС у Дніпропетровській області просить звернутися до центрів сервісного обслуговування для оновлення програмного забезпечення.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

У 2016 році знижена загальна ставка єдиного внеску до 22 відсотків
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що Законом України від 24.12.2015 №909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та дея ких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» з 1 січня 2016 року внесені зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464-VI (далі – Закон №2464).
Так, зокрема, - з платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) виключено найманих працівників; - для платників, зазначених у статті 4 Закону №2464, нарахування єдиного внеску складають 22% до бази нарахування єдиного внеску, визначеної статтею 7 цього Закону.
До 01.01.2016 ставки єдиного внеску диференціювались залежно від класу професійного ризику виробництва (далі – клас ризику), яких було встановлено 67, та розмір ставок складав від 36% до 49,7% (тільки для 3-го та 7-го класів ризику застосовувались ставки 6,78% та 6,83% відповідно). О тже, з 1 січня поточного року загальна ставка єдиного внеску знизилась до 22%, що сприяє зменшенню навантаження на фонд заробітної плати та, відповідно, на роботодавців.
Криворізька південна ОДПІ

Визначення ставок екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення
Криворізька південна ОДПІ інформує, що ДФС України у листі від 16.03.2016 №9027/7/99-99-15-04-02-17 (далі – лист ДФС №9027) повідомила стосовно визначення регуляторних актів, які використовуються платниками для визначення ставок екологічного податку (далі – податок) за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (далі – викиди забруднюючих речовин).
Для обґрунтованого застосування ставок податку за викиди забруднюючих речовин при визначенні розміру податкових зобов’язань з цього податку при експлуатації об’єктів, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, платникам податку необхідно використовувати відповідні документи, зокрема, дозволи на викиди забруднюючих речовин, згідно з якими здійснюється ідентифікація видів забруднюючих речовин, визначається їх клас небезпечності, а також величина орієнтовно безпечних рівнів таких речовин.
Криворізька південна ОДПІ

З початку року органами ДФС Дніпропетровщини видано понад 2800 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами
За перші три місяця 2016 року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області вида- но 2872 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольни- ми та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 квітня поточного року у Дніпропет- ровській області діє 11880 ліцензій по 5654 суб’єктам господарювання.
Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку 2016 року призупинено дію 535 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.
Слід зазначити, що у першому кварталі поточного року, за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 409 ліцензій, у тому числі 8 ліцензій за порушення законодавства у частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років.
Криворізька південна ОДПІ

Нові форми звітності з реалізації пального
З 12.04.2016 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 28.02.2016р. №218, яким затверджено форми заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального та Порядок заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального.
Зокрема, зазначеним Порядком визначено механізм заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального відповідно до статей 231 та 232 Податкового кодексу .
Акцизна накладна, розрахунок коригування акцизної накладної, заявка на поповнення (коригування) залишку пального складаються особами, які здійснюють реалізацію пального та які відповідно до пп. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 зазначеного Кодексу визначені платниками акцизного податку.
Зазначено, що акцизна накладна, розрахунок коригування акцизної накладної складаються та подаються до контролюючого органу на реєстрацію в Єдиному реєстрі акцизних накладних в електронній формі відповідно до порядку подання податкових документів в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису уповноваженої особи, затвердженого в установленому порядку.
Криворізька південна ОДПІ

З початку року контакт-центром ДФС надано майже 370 тис. відповідей на запитання платників
Протягом січня-березня поточного року фахівцями контакт-центру ДФС надано 369,5 тис. відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян. Більшість відповідей платники отримали телефоном – 357,0 тис., електронною поштою та факсом – 12,5 тисяч. Найчастіше платники податків зверталися з питань податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.
Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства відповіді на звернення надаються з використанням Бази знань – автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян, яка постійно оновлюється і підтримується в актуальному стані. На 1 квітня поточного року у Базі знань налічувалося 15,1 тис. уніфікованих запитань-відповідей. З її використанням протягом зазначеного періоду платникам надано 139 консультацій у письмовій формі.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Понад 900 тис. користувачів скористалися Базою знань
З метою підтримки в актуальному стані Бази знань протягом січня – березня 2016 року у зв’язку зі змінами законодавства обмежено термін дії 1017 запитань-відповідей та внесено 597 нових редакцій запитань-відповідей.
Для зручності Базу знань розміщено на веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР). Скористатися нею відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час та самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять.
З початку 2016 року цією послугою вже скористалися 947,3 тис. користувачів, що на 24,1 відс. більше відповідного періоду минулого року.
Нагадаємо, що за допомогою ЗІР можна оперативно та у зручній формі отримати актуальну інформацію щодо змін у податковому та митному законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), користуватися можливістю покрокового пошуку інформації, розміщеної в інтерактивних мапах за напрямами «Митна справа» та «Єдиний соціальний внесок», здійснювати перегляд 10 найактуальніших запитань, з якими платники найчастіше зверталися до Контакт-центру за попередній день, та відповіді на них.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

За 2015 рік 1232 громадянина задекларували доходи понад 1 млн. грн.
За оперативними даними ДФС (станом на 01.04.2016) у 2015 році 1232 громадянина отримали доходи у сумі, що перевищує 1 млн. грн. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 6,0 млрд. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку «мільйонери» самостійно визначили до сплати до бюджету, – 129,7 млн. грн., військового збору – 13,3 млн. грн.
Загалом громадянами подано майже 217 тис. декларацій про майновий стан і доходи. Найактивніше декларували свої статки жителі Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей. Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 15 млрд. грн. Це на 1,3 млрд. грн., або на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 424,2 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 134,3 млн. грн., або на 46%. Найбільші суми до сплати задекларовано у м. Києві, Харківській та Дніпропетровській областях. Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 75,0 млн. грн. військового збору. З початку деклараційної кампанії майже 48 тис. осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню – 68,0 млн. грн., що на 3,9 млн. грн. менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Регіональне профілювання ризиків спростить митні формальності для бізнесу
Розвиток системи управління ризиками, яка використовується митницями для визначення форм та обсягів митного контролю, є одним із важливих напрямів роботи Державної фіскальної служби України.
Постійно вдосконалюється інструментарій для аналізу та оцінки ризиків, у т.ч. числі автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР), запроваджуються нові підходи та ІТ-рішення до управління ризиками.
Для посилення потенціалу митниць щодо аналізу та оцінки ризиків ДФС провела відео-тренінг для посадових осіб митниць з питань застосування спеціального модуля «Конструктор профілів ризику» автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор».
Модуль «Конструктор профілів ризику» АСМО «Інспектор» ¬– це програмне забезпечення, яке дозволить митницям профілювати притаманні їх регіонам ризики та автоматизувати процес їх виявлення з використанням Автоматизованої системи аналізу та управління ризиками. Впровадження комплексного підходу щодо залучення митниць до управління ризиками дозволить значно спростити митні формальності для бізнесу та одночасно забезпечити належний рівень митного контролю.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Посадовці комерційного підприємства сплатили 3,1 млн. грн. заборгованого ЄСВ після відкриття кримінального провадження
Співробітниками податкової міліції Дніпропетровської області розслідується кримінальне провадження, зареєстроване за ч.3 ст.2121 КК України, за фактом порушення чинного законодавства посадовими особами одного з комерційних підприємств Дніпропетровської області. З’ясувалося, що посадовці в 2015 році не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 3,1 млн. гривень. Вжитими заходами, спрямованими на відшкодування завданих державі збитків, 3,1 млн. гривень сплачено в повному обсязі.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Урядом затверджено реформу Офісу великих платників податків
Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників податків перейменують в Офіс великих платників податків ДФС. Відповідні зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року № 247.
ОВПП з відповідним скороченням штатної чисельності та як наслідок посилення фінансової мотивації працівників.
У рамках реформи за кожною компанією буде закріплено податкового консультанта - координатора, який матиме можливість оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням. Нагадаємо, що Концепцію реформування Центрального офісу з обслуговування великих платників в ДФС було представлено у листопаді минулого року.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Платники Дніпропетровщини надають перевагу поданню звітності до органів ДФС в електронному вигляді
У березні 2016 року платниками податків Дніпропетровської області до державної фіскальної служби подано 47 тисяч 111 звітів з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 87 відсотків, або 41 тисяча 156 в електронному вигляді.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в березні 2016 року, кількість податкових декларацій з ЄСВ, поданих до органів ДФС суб’єктами господарювання Дніпропетровщини, збільшилася майже на 1,5 тисячі.
За цей же період платниками області до органів ДФС подано 17 тисяч 39 декларацій з податку на додану вартість. З них в електронному вигляді надійшло 16 тисяч 996 декларацій, або 97,75 відсотків від загальної кількості.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Посадовці комерційного підприємства сплатили 3,1 млн. грн. заборгованого ЄСВ після відкриття кримінального провадження
Співробітниками податкової міліції Дніпропетровської області розслідується кримінальне провадження, зареєстроване за ч.3 ст.2121 КК України, за фактом порушення чинного законодавства посадовими особами одного з комерційних підприємств Дніпропетровської області.
З’ясувалося, що посадовці в 2015 році не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 3,1 млн. гривень. Вжитими заходами, спрямованими на відшкодування завданих державі збитків, 3,1 млн. гривень сплачено в повному обсязі.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України надає безкоштовні відповіді у режимі on-linee
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, що ДФС України надає безкоштовні відповіді у режимі on-linee за телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (цілодобово). Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс:http://zir.sfs.gov.ua.
Криворізька південна ОДПІ

Для платників податків діє сервіс ДФС України «Пульс»
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що антикорупційний сервіс «Пульс» створено для попередження: труднощів у спілкуванні з органами ДФС, некоректного ставлення та перевищення повноважень працівників ДФС, неякісного обслуговування платників податків - юридичних та фізичних осіб. Телефон «гарячої лінії» «Пульс» - (044) 284-00-07.
Криворізька південна ОДПІ

Строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи
Платник податків самостійно у рядку 8 розділу І нової форми податкової декларації про майновий стан і доходи визначає категорію: - громадянин; - особа, яка проводить незалежну професійну діяльність; - підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування). Строки подання декларації залежать від обраної категорії платника, а саме: - громадянин та особа, яка проводить незалежну професійну діяльність, – до 1 травня року, що настає за звітним (за звітний період 2015 рік останній день подання звітності – 03.05.2016).
Криворізька південна ОДПІ

Якщо ви здавали в 2015 році в найм власну нерухомість
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, якщо в 2015 році платником здавалося в найм нерухоме майно, такий орендодавець має обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи. Зазначена декларація подається до 1 травня року, що настає за звітним, в податкову інспекцію за місцем проживання (прописки). В 2016 році таку звітність необхідно подати не пізніше 3 травня.
Криворізька південна ОДПІ

Шановні платники податків!
Криворізька південна ОДПІ повідомляє, що Система електронного адміністрування реалізації пального працює у штатному режимі. З 1 квітня 2016 року реєстрація акцизних накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних здійснюється з урахуванням вимог, встановлених пунктом 232.3 статті 232 Податкового кодексу України.
Також з 01.04.2016 податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкової накладної реєструються в Єдиному реєстрі податкових накладних за формами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної».
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

До уваги платників!
У зв'язку з модернізацією електронних сервісів на веб-порталі ДФС відтепер інформацією з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними, можна скористатись у режимі реального часу. Електронні сервіси «Дані про взяття на облік платників», «Дані реєстру платників ПДВ», «Реєстр платників єдиного податку», «Реєстр страхувальників», «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО», «Дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального», «Реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами» розміщенні у режимі «Інформація з реєстрів» відкритої частини електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія), а також у вкладці «Інформація з реєстрів» в меню електронних сервісів на головній сторінці веб-порталу ДФС.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Місцеві бюджети Криворіжжя отримали від платників Криворізької південної ОДПІ понад 500 млн. гривень
Протягом першого кварталу 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 568,0 млн. грн. податків та зборів, що на 62,8 млн. грн., або на 12,4% більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року. Найбільшу частку в місцевих бюджетах займають ПДФО, надходження яких склали 249,5 млн. грн. та плата за землю - 123,5 млн.грн. Екологічного податку сплачено 94,6 млн. грн., що на 44,3 млн. грн. більше першого кварталу минулого року, платежів за користування надрами – 59,2 млн. грн., акцизного податку – 17 млн. грн., єдиного податку надійшло 16,7 млн.. гривень.
Криворізька південна ОДПІ

Нові електронні сервіси ДФС України
Для створення комфортних умов суб'єктам господарювання на офіційному веб-порталі ДФС функціонують нові електронні сервіси:
- «Оприлюднення інформації про реєстратори розрахункових операцій та інформації про книги обліку розрахункових операцій», за допомогою якого можна отримати інформацію про зареєстровані/скасовані РРО та книги обліку розрахункових операцій;
- «Надання Витягу з реєстру платників ПДВ», який надається в електронній формі платнику ПДВ за умови укладання ним з контролюючим органом договору про визнання електронних документів та подання запиту на отримання зазначеного витягу;
- «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення». За допомогою цього сервісу громадяни, вказавши реєстраційний номер облікової картки платника податків, прізвище та ініціали, можуть отримати відповідну інформацію телефоном в Інформаційно-довідковому департаменті ДФС;
- «Дані реєстру волонтерів АТО». Цей сервіс надає можливість громадянам здійснити вибір та перевірити за номерами банківських рахунків інформацію про перебування волонтера у зазначеному реєстрі, що мінімізує випадки шахрайства під час здійснення благодійних заходів.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Нові можливості електронного сервісу «Електронний кабінет платника»
У рамках кампанії декларування доходів громадян ДФС доопрацьовано електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) в частині надання можливості підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб (далі - Декларація) в електронному вигляді.
У відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) можна заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а у закритій частині (особистий кабінет) платник може подати декларацію в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД)
Форма та інструкція щодо заповнення такої декларації, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

У 2016 році підприємці на загальній системі оподаткування авансові платежі сплачують виходячи з фактичного чистого доходу
Починаючи з 2016 року авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються самостійно згідно з фактичними даними розміру чистого доходу, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу.
Такі авансові платежі сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня).
Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.
Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від'ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.
Криворізька південна ОДПІ

Суб’єкти господарювання які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, надають звіт до 10 травня 2016 року
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі зобов’язані надати до органів ДФС за основним місцем обліку звіти в електронній формі до 10 травня 2016 року за звітний період квітень.
Звертаємо увагу, що у відповідності із статтею 17 Закону України від 19.12.1995 №481 за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними даними застосовуються штрафні санкції у розмірі 17000 гривень.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий