1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ушаты грязи были вылиты на сайт Весь Кривой Рог, когда мы писали в статьях к 27 марта, что Семен Семенченко как кандидат в мэры – это доказательство слива Кривого Рога... Нас обвиняли в соцсетях, что мы «купленные», что мы «провокаторы»...

50416 14

После исключения Юрия Милобога партийный актив Кривого Рога решил обратиться в Киев с Заявлением. Из него следует, что городской актив знал, кто такой Семенченко, но молчал, и затыкал рты всем, кто пытался этот вопрос поднять...
В Заявлении они рассказывают «правду» - что они хотели Милобога, что их «заставили», что им навязали Семенченко, и они вынуждены были его пиарить... А сам Семен – это бяка, это диктатор... А Юрий Милобог обвиняет Семена в подделке аудиозаписи... То есть Семенченко еще и пленки подделал? Значит, он преступник?
Ребята, а почему Вы все молчали до выборов? Почему не отстаивали Юрия Милобога раньше, когда вам «навязывали» Семенченко? Почему скрывали правду от избирателей, которые Вам поверили?
Остается лишь добавить, что под крылом «Самопомощи» в Кривом Роге собралось много хороших, активных людей, которые хотели отстаивать интересы громады... Но получилось как всегда...

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

 

ЗАЯВА
Криворізької «Самопомочі»

Криворізький актив «Самопомочі» дізнався про виключення з партії голови місцевого осередку Юрія Милобога із засобів масової інформації. І ми не вважаємо таку ситуацію нормальною. Демократична політична сила має не тільки пред‘являти суспільству вимоги щодо дотримання демократичних стандартів, а і дотримуватись цих стандартів всередині партії.

Саме рішення ми не вважаємо ані об‘єктивним, ані справедливим, ані доцільним. Маючи у своєму розпорядженні той же «компромат», іще вчора партійні лідери твердили, що Милобог має бути всюди поряд з кандидатом Семенченком, засвідчуючи єдність команди, презентували його громаді як першого заступника майбутнього нового мера. А як тільки завершилась виборча кампанія, здійснили «бліцкриг» з очищення рядів і оприлюднили «компромат».
«Компромат», який виявився затребуваним лише всередині партії, «вистрілив» назовні також з партії - це історія про фабрикування, шантаж, маніпуляції та кулуарність. А найголовніше - жодних коштів ніхто ні в кого не брав і не передавав.
Ми, депутати від політичної партії «Об‘єднання «Самопоміч»» Дніпропетровської обласної ради, Криворізької міської ради, члени дорадчої ради та активісти громадського об'єднання «Самопоміч» заявляємо, що добровільно і свідомо зголосилися об'єднатися й діяти заради втілення ідей, задекларованих у маніфесті «Об’єднання
«Самопоміч»».
Кожен з нас пройшов жорсткий відбір як політичною партією «Об’єднання «Самопоміч»», так і виборцями. Менш ніж за півроку ми стали лідерами серед демократичних сил у Кривому Розі, а Юрій Милобог склав гідну конкуренцію Юрію Вілкулу на виборах міського голови 2015 року. Навколо Юрія Милобога об'єдналася професійна команда однодумців, яка продемонструвала здатність перемагати й жертвувати власними інтересами задля загальних.
Ми відкидаємо обвинувачення, висунуті проти лідера Криворізького осередку ПП «Об‘єднання «Самопоміч»» Юрія Милобога, через їх упередженість та отримання препарованих доказів від сумнівних осіб. Вимагаємо негайного поновлення Юрія Милобога у ПП «Об’єднання «Самопоміч»».
Ми не підтримуємо дії керівництва ПП "Об'єднання "Самопоміч"», які суперечать задекларованим цінностям та принципам діяльності партії. Наслідком збирання компромату, шантажу голови нашого осередку Юрія Милобога стала втрата провідних позицій «Самопомочі» у Кривому Розі, легітимізація Юрія Вілкула та підсилення впливу антидемократичних сил.
Ми вимагаємо прозорого розслідування й оцінки дій осіб, які займалися збиранням і поширенням компромату й шантажем змусили Юрія Милобога відмовитися від участі у позачергових виборах міського голови Кривого Рога.
Ми не визнаємо нав'язування Криворізькому осередку «Самопомочі» в якості лідера Семена Семенченка, який не бажає співпрацювати з нашим активом на демократичних засадах. Ми проти створення масової організації «Об'єднання «Самопоміч»» шляхом залучення випадкових людей. Це шлях до маргіналізації й руйнування «Самопомочі» в Кривому Розі.
Криворізька «Самопоміч», включно з керівником фракції у міській раді Юрієм Милобогом, і надалі складатиме жорстку опозицію Опоблоку та Юрію Вілкулу, контролюючи використання бюджетних коштів, порушуючи системні проблеми, проводячи розслідування та оприлюднюючи їх результати. Ми не кинемо жодної розпочатої нами адміністративної чи кримінальної справи, які обов‘язково доведемо до логічного завершення, як це було в ситуації з тарифами на проїзд.
Ми є суспільно активні громадяни, які користуються авторитетом у місті, фахівці у різних галузях, що мають знання, досвід і власну думку, сформовані цінності й керуються саме тими принципами, які задекларовані у маніфесті «Самопомочі». Саме ці цінності об'єднали нас для спільної суспільно корисної справи і дають право вимагати від керівництва «Самопомочі» дотримання задекларованих принципів. Сподіваємося на розуміння керівництва партії і підтримку інших осередків ПП «Об'єднання "Самопоміч»».

Криворізький актив «Об’єднання «Самопоміч»», схвалено на зборах 4 квітня 2016 року.

Коментарі   

0 #1 ник 06.04.2016, 02:01
[censored][censored].youtube[censored]/playlist?list=PLLpXdKH0FCEO_U4cPelrzXbzQbB-qRB1j


[censored][censored].youtube[censored]/playlist?list=PLLpXdKH0FCENT9fmIDvrlGTmptFQolhXL

[censored][censored].youtube[censored]/watch?v=j8eqPHcbcsI
Цитата

Додати коментар