1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Не зважаючи на перепетії навколо професійно-технічної освіти України, хочу запевнити , що жодна країна не може існувати без робочих рук,які, власне, її створюють. Кривий Ріг також потребує працьовитих рук!

3003 28

3003 26

3003 27

Професійно-технічна освіта за останні 25 років, не дивлячись на невілювання з боку держави, вижила, більше того вона весь цей час саморозвивалась. І сьогодні ми сподіваємось на те, що здоровий глузд переможе у наших можновладців. Тому ми упевнено ідемо вперед бо, навіть , зупинка призведе до загибелі системи.
Так, сьогодні, 30 березня в ДНЗ "Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі " проходив День відкритих дверей. Навчальний заклад відвідали учні випускних класів Жовтневого та Саксаганського районів. Найбільша кількість майбутніх випускників була представлена загальноосвітньою школою №35 (дякуємо директору Лисенко Раїсі Степанівні).Учні ознайомились з навчальною базою, умовами навчання , перспективами та з професіями: газоелектрозварювальник,штукатур, маляр, лицювальник- плиточник, муляр, монтажник гіпсокартонних конструкцій, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, монтажник утеплення фасадів, столяр будівельний, покрівельник, робітник зеленого будівництва (ландшафтний дизайн), квітникар, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар. Відвідали майстерні та лабораторії, побували в їдальні, спортзалі,навчальних кабінетах та музеї бойової слави воїнів-інтернаціоналістів. Вибір залишається, звісно, за ними.
Запрошуємо на навчання випускників 9-х, 11-х класів,а такж незайняте населення.

Наша адреса:
м. Кривий Ріг,
вул. Кропивницького 21а.
Тел (0564)53-12-67; (0564)53-00-33; 097-592-23-21

 

Валерій ЯРЕМЕНКО,

для сайту

Весь Кривий Ріг

 

Добавить комментарий